Понеділок, 25.09.2017, 17:22Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Лютий » 22 » День рідної мови в нашій школі
День рідної мови в нашій школі

Мова-то душа народу. Традиційно щороку 21 лютого вся світова громадськість відмічає Міжнародний день рідної мови. Цьогоріч учні нашої школи разом із своїми класними керівниками і вчителями української мови та літератури, як і кожного року, підготувалися до цього свята. У кожному класі були проведені виховні години про роль рідної мови для кожного народу.

Для четвертокласників вчителька Орнст О.М. підготувала цікаву мовну  вікторину. А учні 5-7 класів випустили тематичні стінгазети.

Зі своєю вчителькою української мови та літератури Костик С.Ю. учні відправилися в уявну подорож, під час якої дізналися багато про батьківщину свята рідноі мови та історію його виникнення.

На кожній зупинці - цікаві пригоди-конкурси:  на кращого знавця рідної мови та українського фольклору, на кращого читача українських скоромовок, на кращого перекладача з російської мови на українську крилатих висловів і фразеологізмів тощо.

П’ятикласники підготували змістовні виступи про мову, а семикласники Гричан Юлія та Потюк Василь інсценізували казку, як Господь подарував нам українську мову.

Для учнів 8-11 класів) учениця 11 класу Славич Ірина підготувала змістовну, актуальну тематичну презентацію «Значення мови в житті людини».

Старшокласники із захопленням слухали свою вчительку Солонтай М.І. на відкритому занятті «Слово захоплює, вражає, дивує і жахає…»

А молодий учитель угорської мови та літератури Ченгері С.С. розповідав учням з угорською мовою навчання про традиції, історію угрів та виникнення їх писемності.

Після уроків - продовження свята в актовій залі школи. Гладачам сподобались їх виступи. Особливе задоволення отримала керівник гуртка «Храм душі» Рендер Я.І., адже вона доклала найбільше зусиль для підготовки урочистого дійства.

Після виступу юні артисти пригощалися національними стравами. Торт «Сімонетта» сподобався найбільше.

Г. М. Гавій

Переглядів: 87 | Додав: konchaza | Рейтинг: 0.0/0