Вівторок, 17.10.2017, 01:40Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Вересень » 8 » ДОРОГА ТАЇТЬ НЕБЕЗПЕКУ!!!
ДОРОГА ТАЇТЬ НЕБЕЗПЕКУ!!!

8 вересня в Концівській ЗОШ І-ІІІ ступенів - незвичайний день. В усіх класах проведено виховну годину з єдиною надзвичайно важливою темою «Безпека на дорозі».

Статистика свідчить, що необережна поведінка на дорозі як пішоходів так і водіїв транспортних засобів залишає непоправимий слід, який прирівнюється, а іноді й перевищує кількість трагедій, що трапляються в інших сферах сучасного життя суспільства.

Розташування нашої школи на стику кількох населених пунктів зумовлює велику кількість доїжджаючих з: Холмока, Розівки, Минаю, ромського поселення тощо.

Увага! Діти на дорозі!!! – звучить як бойова тривога, яка не завжди (нажаль) сповільнює рух транспорту… Тому з великою обережністю до збереження власного життя і здоров’я повинні відноситися як дорослі так і діти…

Про правила поведінки пішоходів та конкретні випадки з якими діти та дорослі стикаються  щодня по дорозі в школу і додому йшлося в розмові з учнями 1-4; 5-7, 8-11 класів.  У вигляді ділової гри під керівництвом педагога діти вчилися як зберегти життя і здоров’я.

Рухаючись по маршруту «Школа-дім», переглядали зупинки  «Велосипедистам забороняється!», «Правила для мотоциклістів», «Як правильно сідати в автобус», «Що необхідно при виході з автобуса?», «Поспішати повільно», «Правила посадки і висадки», «правила переходу вулиці»  тощо.

З учнями всіх паралельних 1-4 класів інструктаж з правил «Безпеки на дорозі» провели Орнст О.М., , Бардош Е.Г., Микитич М.Ю., Чуп М.С.Андрейчак Б.З., Медве О.В., Даруда Б.В.

Учні середньої вікової категорії повторили дорожні знаки для пішоходів, переглянули цікаві презентації

Старшокласники виступали в ролі експертів. Всі високо оцінили важливість проведених навчально-виховних занять. З Богом у щасливу дорогу за знаннями!!!

Переглядів: 48 | Додав: tibiko87 | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2017  »