Субота, 20.04.2024, 09:30Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Гурткова робота

У театральному гуртку "Храм душі" Концівського ліцею  йдуть репетиції над творчим проєктом "Зупиніть війну"

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 44 | Додав: romanolesa0 | Дата: 01.12.2023 | Коментарі (0)

Сьогодні завершився І етап обласного конкурсу «Новорічна композиція».
Пропонуємо вашій увазі роботи переможців цього конкурсу

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 46 | Додав: romanolesa0 | Дата: 01.12.2023 | Коментарі (0)

26-30 жовтня 2023 року в Ужгороді проходив чемпіонат України, присвячений 60-річчю спортивного орієнтування

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 45 | Додав: romanolesa0 | Дата: 31.10.2023 | Коментарі (0)

Гуртківці «Туристсько-краєзнавчого гуртка» ( керівник Малетич В.П.) Концівського ліцею взяли участь в Чемпіонаті Закарпаття та "Кубок Костянтина Саса-2023" зі спортивного орієнтування, що проходив в м. Ужгород

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 52 | Додав: romanolesa0 | Дата: 15.10.2023 | Коментарі (0)

Вихованці туристсько - краєзнавчого гуртка, яким керує В.П.Малетич, взяли активну участь у проведенні гри «Сокіл» («Джура»)

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 48 | Додав: romanolesa0 | Дата: 06.10.2023 | Коментарі (0)

1 жовтня - Міжнародний день музики

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 37 | Додав: romanolesa0 | Дата: 01.10.2023 | Коментарі (0)

Наші вихованці гуртка "Храм душі" під керівництвом Я.І.Рендер порадували працівників освіти запальним танцем-дискотекою "Цюця"

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 27 | Додав: romanolesa0 | Дата: 29.09.2023 | Коментарі (0)

Пасха Христова - найбільше свято всіх християн. Здобувачі освіти Концiвського лiцею готуються до нього старанно: розучують пісеньки, пишуть вітальні листівки рідним та захисникам України, малюють писанки і крашанки. Протягом цього та наступного тижнів проводимо мистецько- естетичну декаду, протягом якої ми відзначали день театру, день народження Квітки Цісик, Міжнародний день рома, ще буде день поезії.

7 квiтня керівники гуртків підготували роботи своїх вихованців до Дня учнiвськоi творчості в ліцеї "Творимо дива своiми руками". Метою заходу було формувати стiйкий iнтерес до традицiй святкування Свята Великодня, поглиблення знання про Великодень та мистецтво писанкарства, про оберегову символiку знакiв украiнськоi писанки.
У цей день вчитель образотворчого мистецтва та керівник гуртка "Чарівна шкатулка" Горгош Н. В. також проводила вiдкритий урок на тему "Традицiя розпису писанок i оберегова символiка знакiв на писанках".

На цьому уроцi малювали воiнам вiтальнi листiвки до Пасхи. В своiх малюнках з писанками учнi використовували оберiговi символiчнi знаки, зображенi на взiрцi-плакатi i взiрцi, якi вчителька намалювала на дошцi крейдою. Гарнi листiвки намалювали Грядiль Юлiaнна, Iльницька Софiя, Поп Лiдiя, Рошинець Василина, Русин Роберт, Швець Злата, Шоляк Вiкторiя з 5-Б класу. З 5-В класу намалювали гарнi листiвки воiнам Вадика Яна, Калiнiченко Таiсiя, Курiй Дарина, Лужицька Юлiя, Мiнакова Софiя, Бутримко Анастасiя.
Паралельно в фойе ліцею проходила виставка учнiвських писанок, малюнкiв, пасхальних композицiй на тему "Зроблено своiми руками". В цiй виставцi брали участь учнi 3-Б класу, 5-Б, 5-В, 6-Б i 7-Б класів. Гарнi писанки з бiсеру i мозаiки виконала Швець Злата, учні 5-Б та 5-В  класів: Русин Роберт виконав мальованки з квiтами мальвами, Калiнiченко Таiсiя, виконала малюнок до Пасхи з писанками, Курiй Дарина - писанку-наклеянку i малюнок до Пасхи, Лужицька Юлiя - писанку-мальованку, Лизанець Вероника учениця 6-Б чудовий малюнок до Пасхи для наших захисників.
Надія Василівна також провела мастер клас по виготовленню писанки-бiсерки з рiзнольорового бiсеру. Учениця 5-Б класу Швець Злата обклеювала бiсером i паетками дерев'яну писанку по контурах олiвця.
Літературно-мистецька декада продовжується.
Щиро вітаємо всіх вірян зі святом Входу Господнього в Єрусалим (Вербною неділею) та з Христовим Воскресінням!!!  Бажаємо всім міцного здоров'я, святкового настрою, добрих новин від наших воїнів-захисників, Перемоги нашій Україні і Миру цілому світу! Все буде Україна!!! ❤️

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 85 | Додав: maryna1991shants | Дата: 09.04.2023 | Коментарі (0)

27 березня - Міжнародний день театру.

Керівник театрального гуртка Рендер Ярослава Іванівна  організувала для молодших школярів невеличке свято театрального мистецтва.

У програмі театральна вікторина " Що ви знаєте про  театр?", спілкування з  театральними  ляльками, вручення солодких призів. Вікторину провели  активні  учасниці колективу "Храм душі" Вікторія Панасенко та  Валерія Галиця. Солодкі призи  вручив яскравий  клоун, якого зіграла  Марічка Чикут.
Слід відмітити високу   активність хлопчиків і дівчаток та їх обізнаність  з мистецтвом.

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 205 | Додав: maryna1991shants | Дата: 27.03.2023 | Коментарі (0)

Сьогодні В Україні сприйняття 8 березня змінюється – особливо під час війни, коли жінки захищають нашу державу на рівні з чоловіками. 8 березня – не про квіти, весну й вроду. Це день наших справжніх героїнь. Жінки України роблять все що можуть, щоб зупинити війну. Вони воюють і волонтерять, на фронті і в тилу. Народжують дітей у підвалах. Закликають до відповідальності світових лідерів. Залучають світову спільноту. Допомагають. Рятують життя. Зберігають спокій.  Навіть на кухнях жінки рятують Україну. На кухнях, де годують військових і готують бандерівські смузі. Жінки надихають на боротьбу за Україну весь світ. І це натхнення – вбивча сила!
Учні Концівського ліцею виготовляли вітальні листівки для наших українських захисниць!
Краса рятує світ, а українські красуні- захисниці боронять наш мир. Лише погляньте, хто нас захищає!

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 80 | Додав: maryna1991shants | Дата: 08.03.2023 | Коментарі (0)

1 2 »

«  Квітень 2024  »