П`ятниця, 19.04.2024, 07:09Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2021 » Квітень » 6 » Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів
Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів

Сучасна система освіти зазнає змін у зв'язку з перетвореннями в Україні та світі.  Починаючи з 16 листопада до 24 грудня 2020 року за ініціативою дирекції школи наш колектив долучився до реалізації завдань Міжнародної Програми Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів (до якої увійшли понад 500 як загальноосвітніх навчальних закладів так і гімназій та ліцеїв зі всієї України).

За підсумками першого етапу реалізації чотирьох челенджів з 16 листопада до 24 грудня 2020 року наша школа отримала Диплом учасника Європейської мережі шкіл сприяння здоров’ю.

Наступний етап Програми  Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів - «Ментальне здоров’я» проходив з 22 лютого до 1 квітня 2021 року: Хеппі челенджі: “Школа дружби” - протидія цькуванню, булінгу підтримці дружнього середовища у колективі; “Простір щастя”; «Мистецтво емоцій»; «Велика родина» про чудові творчі, позитивні сім’ї, в яких виховуються наші учні. Із 200 можливих балів наша школа набрала 172, плюс отримано 12 балів з 15-ти можливих за фінальний виступ.

Із 380 навчальних закладів, які зареєструвалися для участі в Програмі  «Ментальне здоров’я» до фіналу дійшли 290 шкіл, ліцеїв та гімназій зі всієї України. У цьому рейтингу наша школа 136-та серед гімназій, ліцеїв та ОЗЗСО І-ІІІ ст, зі всіх регіонів країни, із яких 154 навчальні заклади в рейтинговій таблиці стоять після нас. Це почесне місце вимагає творчої командної роботи всього колективу і в майбутньому.

Нам не вистачило 28 балів до перемоги. Дякуємо творчій групі Програми "Ментальне здоров'я» учасників навчально-виховного процесу нашої школи під керівництвом Н. В. Лужецької при активному сприянні Г. М. Гавій, Т.Л. Леврінц, С.В.Потюк, М.С.Чуп, Я.І.Рендер, І.Д.Рендер, Н.В.Горгош, Н.Ф.Сарана, О.М.Орнст, М.І.Солонтай, В.Ю. Опаленик, Н.В.Райхер, М.Ю.Микитич, В.В.Стадник, Н.В.Горгош, С.С.Ченгері, … нашим випускникам-спортсменам, батькам та багатьом учням, що долучалися до багаточисельних шкільних і організованих в домашніх умовах заходів: показових тренувань, зустрічей, виступів, театралізованих вистав, виставок, відображених у відеороликах, фотознімках та презентаціях. Окрема вдячність нашим креативним, активним, позитивним батькам і діткам, які так активно працювали, виступали, ділилися досвідом, організовували, не рахуючись із часом. Вітаю Вас!!!

Складові ментального здоров’я, розвиток навичок саморегуляції, а головне усвідомлена турбота про самопочуття важливі для кожного, а тим паче для працівників освіти та учнів шкіл» - підкреслюється в Програмі Європейської мережі шкіл здоров’я, до якої завдяки активній участі в реалізації щотижневих завдань «Челенджів» мала честь увійти і наша школа. Активний рух, культура емоцій і здорове харчування є найважливішими складовими здоров’я кожної людини - що надзвичайно важливо в умовах пандемії.

То ж вітаю всіх колег, наших учнів і батьків з таким досягненням – приєднанням до Великої родини європейської мережі шкіл сприяння здоров’ю!

Від групи реалізації Програми

З пошаною і вдячністю за співпрацю  Олена Федорова.

Переглядів: 257 | Додав: koncivskazos | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2021  »