Субота, 04.04.2020, 02:17Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2019 » Березень » 1 » Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину…»,
Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину…»,

Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину…»

- на таку тему провела усний журнал для своїх  вихованців ГПД учнів 2-5 класів  Потюк Софія Василівна, яка працює в Концівській ЗОШ І-ІІІ ст з 2015-2016 н.р. Як молодий спеціаліст, Софія Василівна  атестуватиметься вперше.

Присутні на відкритому занятті заступники директора школи з навчальної і виховної роботи, Гавій Г.М,, та  Андрейчик  М. В., педагог-організатор Федорова О.В., вихователь ГПД  Шулевка М.В. відмітили високий рівень методичної майстерності молодого педагога та її належну теоретичну і практичну підготовку до роботи з учнями різної вікової категорії. А найголовніше – прагнення до безперервної педагогічної освіти, опрацювання новітніх педагогічних видань, технологій.

«Талант, народжений у рідній школі» - адже Софія Василівна, колишня учениця, випускниця Концівської ЗОШ І-ІІІ ст., яка успішно закінчила Мукачівське педагогічне училище  і з відмінними успіхами завершила здобуття вищої освіти в Дрогобицькому педагогічному університеті імені І. Я. Франка за спеціальністю «Початкова та мистецька освіта».

Конкретно визначено мету і завдання виховного заняття, чітко простежуються етапи проведення і, найголовніше,  всі учні залучені до роботи, зацікавлені, активні, зосереджені і творчі…

Лейтмотив усного журналу – виховання любові до матері-Вітчизни і поглиблення знань про  свою Батьківщину, її символіку (Гімн, Герб, прапор нашої держави, національні традиції, красу і різноманітність природи України…), використовуючи міжпредметні зв’язки, наочність, сучасні новітні технології та творчі здібності  учнів.

Арсенал обладнання: Конституція і карта України, державні символи, український національний одяг, вишиті рушники та підготовлені учнями голуби миру, фігурки дитячих рук з висловлюваннями-епітетами про Україну… Навіть традиційна фізкультхвилинка проходила жваво і весело під «український гопачок».

Тут були і загадки, і розв’язування кросвордів, і  продовження українських прислів’їв,  перегляд і прослуховування інсценізованої легенди про Україну та видатних особистостей в її історії.

Під мелодію про Україну діти прикрашали клас символікою миру, добробуту і багатства українського народу.

«Ми українці – велика родина,

Мова і пісня у нас солов’їна.

Квітне в садочках червона калина

Рідна земля для всіх нас – Україна.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 149 | Додав: tibiko87 | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2019  »