Понеділок, 25.09.2017, 17:22Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Травень » 18 » На своє маленьке свято запросив нас перший клас!
На своє маленьке свято запросив нас перший клас!

А свято то зовсім не маленьке, і готувались до нього першокласники серйозно, по-дорослому.  Все продумано до дрібничок. І гостей зібралося чимало. Тут і рідні матусі і татусі, братики і сестрички, учителі та шкільні друзі.

… Звучить урочиста музика - і перша вчителька Бардош Е.Г. та керівник гуртка «Храм душі» Рендер Я.І. запрошують першачків на святково прикрашену сцену.

Винуватці свята демонстрували своє вміння читати вірші, співати пісеньки, відгадувати ребуси і загадки. Робили навіть акробатичні вправи.

Гості щедро обдаровували оплесками наймолодших школяриків. Особливо гучно лунали аплодисменти юним співакам Міоканичу Себастяну, Зінич Алісці та Крайнянській Валерії. Всім сподобався танець "Гуцуляка", солістами якого були Савко Владік та Крайнянська Валерія.

Коли все розповіли, проспівали, протанцювали, прийшли бажані гості – перша книжка Букварик та його сестричка Читанка. Вони побажали першокласникам успіхів у подоланні всіх негараздів та гладенької дороги в Країну Знань.

З першою книжкою попрощалися, з новою познайомились, знання і вміння продемонстрували… За це – нагорода: директор школи Н.В.Лужецька вручила символічні медалі, а батьки пригостили смачненьким тортиком і фруктами.

Все починається в житті з малого… Сподіваємось, що з маленьких першачків виростуть великі люди. Бажаємо їм успіхів!

Переглядів: 61 | Додав: tiberiy | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2017  »