Четвер, 25.04.2024, 09:12Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2015 » Березень » 16 » Наш пророк
Наш пророк
Наш пророк У Концівській ЗОШ І-ІІІ ступенів завершилась декада шкільного етапу Шевченкіани в рамках обласної культурно-просвітньої акції «Ким для мене є Великий Кобзар?» Декаду з нагоди 201 річниці Тараса Шевченка розпочали 2 березня 2015 р тематичним виступом на святковій лінійці, «Учітеся, брати мої!...», Учні 6-7 класів виступають на урочистій лінійці з літературним монтажем «Наш Кобзар».(вчитель: Федорова О.В.) Учні 5 класу підготували реферати та цікаві презентації про життя і творчість Тараса Шевченка. Надзвичайно пізнавальним було відкрите заняття для початкових класів «Тарасова доля – то правда жива!», та тематична виставка літератури про Т.Г.Шевченка, (вчитель: Костик С.Ю.) Вчителька музики, Рендер Я.І. провела цикл занять із учнями 5-8 класів «Пісенна творчість Т.Г. Шевченка» (пісні на слова Тараса Шевченка) Найкращі дослідницькі роботи про Тараса Шевченка учні демонстрували перед школярами початкових класів.( вчителі, Добош В.Т., Костик С.Ю., Солонтай М.І., Федорова О.В.) Конкурс тематичних стінних газет готували всі класи. Збір матеріалів, інтерв’ю, ілюстрації, публіцистичні замітки в газету захопили творчу молодь 5-11 класів. Вже з першого дня декади оформлено галерею стіннівок в честь 201 річниці Великого Кобзара». Члени шкільного оргкомітету переглядають стінгазети, щоб визначити переможців конкурсу. Інсценізацію творів Великого Кобзар підготувала керівник драматичної студії «Храм душі», Рендер Я.І. Цікаві запитання для конкурсу інтерв’ю про життєвий і творчий шлях Шевченка підготували учениці 10-го та 7-го і 6-го класів. Вони взяли участь у конкурсі власних творів, поезії «Вклонімось низько батькові Тарасу»., переможець, Дуркот Наталія. У період шкільної Шевченкіани, проходив районний конкурс художнього читання, на якому здобули друге почесне місце наші учениці 7 класу, Ковтан Діана, та 11 класу, Костів Іванна (вчителі, Федорова О.В., Солонтай М.І.). Творчу манеру учнів підтримала вчителька музики, Рендер Я.І., яка склала літературний монтаж «Хресна дорога на Голгофу» і приємно вразила всіх глядачів артистичним талантом. В цей же час надійшло повідомлення з відділу освіти Ужгородської райдержадміністрації про присуджене перше місце учневі 10 класу, Русин Олександру (вчитель Федорова О.В.) за участь у конкурсі на краще творче дослідження «Ви перемогли – ми пам’ятаємо». Студентка-практикантка, Потюк Софія Василівна, з учнями початкових класів проводила цікаву вікторину «Наш Тарас Шевченко». На загальношкільному святі «Слово й пісня Шевченка єднає нас», та під час благодійного гала-концерту «Спільно врятуємо Україну» було цікаво всім. На святковій лінійці 16 березня дирекція Концівської школи спільно з оргкомітетом по проведенню декади Тараса Шевченка підвели підсумки шкільного етапу Шевченкіани в рамках обласної культурно-просвітньої акції «Ким для мене є Великий Кобзар?» у різних номінаціях. Наказом дирекції школи винесено подяку за організацію відзначення декади в честь 201 річниці Тараса Шевченка в рамках обласної культурно-просвітньої акції «Ким для мене є Великий Кобзар?», педагогу-організатору, Федоровій О.В., завідуючій шкільною бібліотекою, Костик С.Ю., керівникам шкільного творчого колективу «Храм душі» та танцювального колективу учнів, Рендер Я.І., Рендер І.Д., вчительці історії та правознавства, Шимоні Н.М., голові методичного об’єднання вчителів української мови і літератури, Солонтай М.І., Добош В.Т., класним керівникам 1-4 класів. Нагороджено грамотами та дипломами переможців з числа учнів 1-11 класів (у різних номінаціях) - 37 чоловік. За друге місце на районному конкурсі художнього читання, грамотою і цінним подарунком нагороджено Костів Іванну, ученицю 11 класу (вчитель, Солонтай М.І.) та Ковтан Діану, ученицю 7 класу (вчитель Федорова О.В.). 20 переможців та призерів конкурсів, 5 найактивніших учасників оргкомітету та організатори шкільного етапу Шевченкіани отримали цінні подарунки від Закарпатської обласної управи «Союзу Українок»,- ювілейне видання «Кобзаря», (видано вперше зі щоденником автора в 2014 році). Як для учасників так і для членів оргкомітету такі цінні подарунки були приємною несподіванкою Шкільна Шевченкіана продовжується…, бо ж пророче Слово Тараса Шевченка завжди з нами, в минулому, сучасному і в майбутній «…сім’ї вольній новій…»
Категорія: Цікаві статті | Переглядів: 589 | Додав: konchaza | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2015  »