Понеділок, 30.03.2020, 03:36Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2019 » Квітень » 20 » НУШ – 28-ий тиждень
НУШ – 28-ий тиждень

­­­­Концівська ЗОШ І-ІІІ ст.

НУШ – двадцять восьмий тиждень

Тема тижня: « Великдень»

Вчитель: Потюк Софія Василівна

1-А клас

На ранковій зустрічі, присвяченій темі тижня діти вітали одне одного веснянкою-скоромовкою, залюбки знайомилися з народними звичаями,  традиціями, пов’язаними з фарбуванням крашанок (яєць) та розписом писанки. Учні дізнавалися про символіку знаків на писанці.

Весело сприйняли першокласники вправу  «Дружне коло», в ході якої ставали в коло і, потираючи свої руки, віддавали цілюще тепло сусідам справа і зліва, говорили компліменти, а згодом  відповідали на запитання ведучої, як у сім’ї мама готується до Пасхальних свят.

В ході  групових занять діти включалися в «Народні ігри», Великодні веснянки, зверталися одне до одного по імені, висловлюючи вітальні фрази.

На уроці української мови виконували вправу «Зроби вибір», вибираючи із запропонованих слів ті, які стосуються Великодня: верба, весна, писанка, рушник, корзинка, крашанка.

Протягом тижня першокласники залюбки брали участь у іграх та захоплено займалися дослідницькою роботою, розглядаючи візерунки великодніх писанок, кольори крашанок.  Всі учні мали змогу проявити свої маленькі таланти і захоплення. Кожен день тижня інформували про новини в групі, з цікавістю дізнавалися про історію писанки та Пасхи, цікавилися містами, де розміщено пам’ятники писанці та вчилися розуміти значення виразу «Писанка - Оберіг  Великодня».

Всі зацікавилися дидактичною грою «Як народжується писанка?»,.

Працюючи на уроці «Я досліджую світ», діти вчилися спостерігати за узорами, називаючи своє «дослідження»: «упізнаю», «милуюся», «захоплююся», «доторкаюсь руками до Оберега Великодніх свят»

У НУШ дітки охоче працюють, вчаться пізнавати і досліджувати навколишній світ, як на уроках так і під час ранкової зустрічі, прогулянок та на перервах.

Категорія: Нова українська школа 2018 - 2019 | Переглядів: 180 | Додав: tibiko87 | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2019  »