Вівторок, 17.10.2017, 01:36Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Вересень » 22 » ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ У КОНЦІВСЬКІЙ ШКОЛІ.
ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ У КОНЦІВСЬКІЙ ШКОЛІ.

З 8 до 15 вересня 2017 року в Концівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Розпочався  олімпійський тиждень  єдиним уроком для учнів 1-11 класів, який проводила вчителька фізичної культури, майстер спорту, Єрьоміна Олена Миколаївна у актовій залі школи.

В цей день учні дізналися багато цікавогопро спорт і здоровий спосіб життя спортсменів. Саме тренування, наполегливість і міцне здоров’я сприяють успіху в спорті, тобто, є взаємопов’язаними.

Теоретичні пояснення педагогів , екскурс у історію виникнення, розвитку та відродження олімпійського руху не залишила байдужим жодного учня, як і презентація «Олімпійські ігри, історія та сьогодення». Перегляд цієї презентації збагатив учнів новими знаннями.

Так відбулося знайомство з олімпійськими чемпіонами України, в тому числі, з героїчними чемпіонами-параолімпійцями. Що й спонукало вийти на сцену  юне нове поколінняще маленьких спортсменів, які виростають у стінах нашої школи.

Гарячі оплески залу були нагородою за їхні тренування.

Проявили юні спортсмени свої знання і в ході вікторини «Знавці олімпійського руху». Тут спрацювали як індивідуальні так і групові, командні інтереси .

В цей же день з учнями  1-4 класів проведено виховне заняття «Історія олімпійських ігор»,5-11 класів - «Участь України в олімпійських іграх».

11 вересня весь день змагалися юні шахматисти та визначали чемпіона школи з шахів з числа учнів  5-11 класів.  Настирливість і майстерність проявили як дівчатка так і хлопці. Не відставали від кращих спортсменів школи і юні тенісисти. Команди виставили всі класи.

Одним словом: «Молодці!»

12 вересня подвір’я школи не вгавало від захоплення «Веселими стартами» учнів 1-11 класів. «Весела естафета ще довго продовжувалася як на подвір’ї так і на спортивній площадці – справжнім виплеском позитивних емоцій!!!

13 вересня на спортивній площадці школи змагалися юні волейболісти 7-11 класів. І гравці, і вболівальники радо вітали переможців дня, команду учнів 8 –Б класу, командир Тобак Мартін.

14 вересня на спортивному майданчику школи галасливі команди 1-6 класів захоплено скандували шкільним майстрам спортивного свята «Швидше, вище, сильніше!» як в індивідуальній першості так і в командній.

Перемогли учні 5-Б класу% Близнець, Дуркот Олександра,  Райхель та Семанчик Юлія, Медвідь Максим, Рего Михайло, Андрійканич Олександр, Лешко…6-Б класу Тобак Каміла, Кірик Юлія, Федор Ірина, Василиха Роман, Зінич Михайло, Курта Павло…

Ось і настав фінальний день 15 вересня. Знову лунало багатоголосе «Швидше, вище, сильніше!» На Концівському сільському стадіоні змагалися учні 1-4 класів з міні-футболу, а команди 5-11 клаіви завершили фінал «Веселих стартів» і визначили переможця міні-футболу.

В цей день шкільне журі підвело підсумки і  визначило переможців, команди найкращих спортсменів олімпійського тижня, яким  вручено нагороди:

за 1 місце – нагороджено команду «Чемпіони» 8 класу (капітан Тобак Мартін);

за ІІ місце нагороджено команду «Олімпія» 10 класу (капітан Дука Денис);

за ІІІ місце нагороджено команду «Концгазо» 6 класу (капітан Василиха Роман)

У «Веселих стартах»  перемогла команда 8 класу «Чемпіони»;

ІІ місце здобула команда 9 класу «Олімпіка»;

ІІІ місце зайняла збірна команда учнів 5-8 угорськомовних класів «Чірікля» (капітан ЯхяєваЗухра).

«Надійне плече товариша в спорті сприяє успіху», - цю істину засвоїли учні, змагаючись у польових умовах.. Бо спорт – це не тільки сила і витривалість, спорт – є запорукою успіху, дружби, миру, здоров’я, краси, стимулом до праці над собою…».

Змістове оформлення і добір фотоматеріалів  О.В.Федорової

Категорія: Цікаві статті | Переглядів: 87 | Додав: tibiko87 | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2017  »