Четвер, 28.03.2024, 23:39Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2015 » Грудень » 2 » Про підсумки методичної роботи в школі за І семестр 2015/2016 н.р.
Про підсумки методичної роботи в школі за І семестр 2015/2016 н.р.

КОНЦІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

НАКАЗ

28  грудня 2015 року                                                                                                №______

Про підсумки методичної роботи в школі

за І семестр 2015/2016 н.р.

Концівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області  здійснює свою освітню діяльність згідно з нормативними документами.

Педагогічний колектив нашої школи продовжує працювати над методичною проблемою «Формування життєвих компетентностей учнів шляхом впровадження інтерактивних методів у навчально-виховний процес».

Згідно плану методичної ради, затвердженого наказом  01 вересня 2015 р. №98, у школі створено 6 методоб’єднань: м\о вчителів гуманітарного циклу (голова Солонтай М.І.), м\о вчителів початкових класів (Орнст О.М.), м\о вчителів природничо-математичного циклу (Сочка С.І.), м\о вчителів спортивно-естетичного циклу (Стадник В.В.), м\о вчителів з угорською мовою викладання (Даруда Б.В.).

При школі також працюють гуртки, факультативи та курси за вибором (графіки роботи додаються).

Згідно річного плану роботи у школі пройшли заплановані тижні: Олімпійський тиждень, тиждень історії та Всеукраїнський тиждень правової освіти. Тричі за І семестр школа приймала слухачів курсів ЗІППО (2 рази-у жовтні та грудні- з історії та 1 раз із трудового навчання). 18 листопада 2015 року на базі нашої школи був успішно проведений семінар-практикум учителів хімії. Учитель математики Сочка С.І. брала участь у конкурсі «Вчитель року».

Згідно річного плану методичного кабінету (РМК) у жовтні 2015 року школа проходила планову атестацію (атестаційні матеріали та довідка знаходяться в кабінеті директора). Курси підвищення кваліфікації при ЗІППО пройшли вчитель початкових класів Кіш А.А., вчитель образотворчого мистецтва Горгош Н.В.

Директор школи та заступники відвідували уроки вчителів- предметників, учителів початкових класів та молодих спеціалістів з метою вивчення їх досвіду роботи, адаптації першокласників до школи та п’ятикласників до нових умов навчання у школі, надання методичної роботи молодим спеціалістам.  Дирекцією школи вивчався стан викладання української мови у початкових класах (Чуп М.С., Бардош Е.Г., Микитич М.Ю., Орнст О.М., Кофланович М.С., Потюк С.В.) та у 9-11 класах (уч. Костик С.Ю., Федорова О.В.). У ІІ семестрі буде продовжуватись вивчення стану викладання іноземних мов, математики та історії.

У кінці семестру було зроблено контроль стану виконання навчальних планів і програм. За результатами контролю, навчальні плани і програми виконано. Гранично допустиме тижневе навантаження на учня не перевищує кількість годин, передбачених чинними державними санітарними правилами і нормами.

Майже всі вчителі – предметники своєчасно перевіряють робочі та контрольні зошити та виставляються бали за ведення зошитів на сторінки класних журналів.  Матеріал з усіх предметів вивчається послідовно; кількість годин, визначених на кожну тему, відповідає календарному плануванню. У кінці семестру проведено зрізові роботи з базових дисциплін у 9 та 11 класах (українська мова, математика, історія). Їх результати відображено в аналізах контрольних робіт. У 1 та 2 класах оцінювання знань, умінь і навичок вербальне.  Факультативні заняття проводяться згідно з розкладом, планами, погодженими із заступником директора та програмами, рекомендованими Міністерством освіти і науки України. Окремі переможці І туру предметних олімпіад та конкурсів стали призерами та переможцяти ІІ етапу. Учень 11-Б класу Кучмаш Олександр зайняв І місце у ІІ турі олімпіади з технологій, а учениця 8-Б класу Ковтан Діана – на літературному творчому конкурсі ім. Т.Г.Шевченка. Вони братимуть участь у ІІІ етапі. Однак учителям –предметникам слід більше уваги приділяти роботі з обдарованими дітьми та виявляти їх серед учнів школи.

Виходячи з вище зазначеного,

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити подяку учням, які зайняли призові місця на районних предметних олімпіадах та в конкурсах ім. Т.Г.Шевченка, знавців української мови ім. П.Яцика.
  2. Оголосити на підсумковій педагогічній раді подяку вчителям, які підготували призерів районних олімпіад та конкурсів: Стаднику В.В., Федоровій О.В., Шимоні Н.М.,Кішу Н.А., Опаленик В.Ю.

30.12.2015р.

1. Керівникам шкільних методичних об’єднань:
    1. Провести аналіз роботи методичних об’єднань за І семестр 2015/2016 н.р.

До 11.01.2016 р.

4.2. Заслухати звіт керівників ШМО про роботу у 2015/2016 н.р. на підсумковій педагогічній раді.

Серпень  2016 р.

1. Вчителям-предметникам:
    1. Систематично працювати над підвищенням рівня самоосвіти.
  2. Активно приймати участь у різних конкурсах, які проводить  районний відділ  освіти.

Протягом року.

5.3.            Готувати учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

Протягом року.

1. З метою покращення якості уроків, продовжувати взаємовідвідування уроків учителями.

Постійно.

1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                Н. В. Лужецька

Категорія: Накази | Переглядів: 695 | Додав: konchaza | Рейтинг: 0.0/0