Четвер, 25.04.2024, 20:49Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2015 » Березень » 2 » Про підсумки проведення Шевченківських днів у школі
Про підсумки проведення Шевченківських днів у школі

КОНЦІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

НАКАЗ

_____ березня 2015 р.                                                                              №

Про підсумки проведення

Шевченківських днів у школі

Відповідно до річного плану роботи школи, наказу по школі  «Про організацію та проведення Шевченківських днів у школі, з метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, відродження національної культури та духовності, а також з нагоди відзначення 201-річниці від дня народження Великого Кобзаря з 02.03 по 13.03.2015 р. вчителі української мови та літератури підготували і провели в школі декаду шевченківських днів у рамках обласної культурно-просвітньої акції “Ким для мене є Великий Кобзар?”

Слід зазначити належний рівень підготовки і проведення тижня, який був чітко спланований і готувався заздалегідь. Залучені всі учні школи. У ході декади активізовано  організаційно-масову, культурно-просвітницьку та методичну роботу по пропаганді життєвого і творчого шляху Кобзаря як вчителів гуманітарного циклу, так і класних керівників, класоводів, педагога-організатора і всього шкільного активу. Було проведено багато культурно-масових заходів, у числі яких святкова лінійка “Великий Пророк” (О.В.Федорова), відкрите заняття в 5 класі “Тобі, Тарасе!...” (С.Ю. Костик), конкурс тематичних стінгазет (класні керівники 5-11 класів), конкурс інсценізованої поезії Великого Кобзаря  (Я.І.Рендер, М.С.Чуп, Е.Г. Бардош, М.Ю. Микитич, О.М. Орнст,  студентка-практикантка С.В. Потюк), конкурс ілюстрацій до творів Т.Г.Шевченка (Н.В.Горгош), конкурс презентацій “Наш Тарас” (М.І. Солонтай, Н.А. Кіш, О.В.Федорова), загальношкільне свято “Слово й пісня Шевченка єднає нас (Я.І.Рендер, О.В.Федорова).  Цікаво були організовані інтерв’ю, вікторина, конкурс творчих робіт та авторської поезії “Вклонімось низько батькові Тарасу!”(О.В.Федорова, шкільний парламент, актив 5,6,7,10 класів). У шкільній бібліотеці оформлено тематичну виставку книг “Читаємо про Т.Г.Шевченка”, організовано благодійну акцію-гала-концерт “Учімось у Тараса Шевченка творити добро” по збору коштів на допомогу пораненим захисникам територіальної цілісності України (Я.І.Рендер, І.Д.Рендер, О.В.Федорова). Не менш цікаво пройшло заняття “Тернистий шлях до незалежності України ” (Шимоня Н.М.) Важливим етапом у проведенні декади був період організації та проведення літературного конкурсу художнього читання творів Кобзаря “Живий Шевченко серед нас” (Г.М.Гавій, М.І.Солонтай, Рендер Я.І.). Переможці І туру конкурсу Костів Іванна та Ковтан Діана стали призерами ІІ ( районного) туру, виборовши там почесні ІІ місця. Завершила декаду підсумкова святкова лінійка “Із його Заповітом…” (Н.В.Лужецька, О.В.Федорова).

Виходячи з вище наведеного

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити грамотами та дипломами активних учасників шкільного етапу декади в рамках обласної культурно-просвітньої акції “Ким для мене є Великий Кобзар?” з нагоди 201-річниці Т.Г.Шевченка учнів 1-11 класів у кількості 37 чоловік

(Додаток 1)

1. Спільно з громадською організацією “Союз Українок” нагородити цінними подарунками - вручити ювілейне видання “Кобзаря” (зі шоденником автора видано вперше до 200-річчя Т.Г.Шевченка)  25 активістам та організаторам шкільної Шевченкіани  в рамках обласної культурно-просвітньої акції “Ким для мене є Великий Кобзар?” з нагоди 201-річниці Т.Г.Шевченка (Додаток 2).
  2. Оголосити подяку педагогу-організатору (О.В.Федоровій) за підготовку та проведення декади шкільного етапу обласної культурно-просвітньої акції “Ким для мене є Великий Кобзар?” з нагоди 201-річниці Т.Г.Шевченка.
  3. Продовжити участь школярів усіх класних колективів  у тематичних номінаціях художнього читання,  випуску тематичних стінгазет,  презентацій, класних виставок ілюстрацій до творів Т.Г.Шевченка, власних творів, поезій, рефератів про життя і творчість Тараса Шевченка, конкурсів пісенної творчості на слова Т.Г.Шевченка. Практикувати проведення інтерв”ю з учнями “Ким для Тебе є Тарас Шевченко?”
  4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Г.М. Гавій.

Директор школи                                                                Н.В.Лужецька

Переглядів: 4012 | Додав: konchaza | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2015  »