П`ятниця, 19.04.2024, 08:23Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2015 » Травень » 2 » Про підсумки роботи з обдарованими учнями у 2014 -2015 н.р.
Про підсумки роботи з обдарованими учнями у 2014 -2015 н.р.

КОНЦІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

НАКАЗ

_____ травня 2015 року                                                                       №________

Про підсумки роботи

з обдарованими учнями у 2014 -2015 н.р.

Відповідно до плану роботи школи на 2014-15 н.р. та з метою створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, талантів, природних обдарувань та здібностей проаналізовано результативність роботи педагогічного колективу з обдарованими учнями протягом навчального року.

Протягом навчального року з обдарованими учнями проводились

• шкільні конкурси та виставки творчих робіт учнів школи, спрямовані на виявлення та самореалізацію обдарованих дітей;
  • у жовтні проходив шкільний етап предметних олімпіад із базових дисциплін;
  • велась підготовка переможців шкільних предметних олімпіад для участі в районних та обласних олімпіадах, а також у районній та обласній науково-практичній конференції Малої академії наук;
  • проводились предметні тижні;
  • велась робота гуртків та факультативів за бажанням учнів;
  • створені умови для функціонування творчих та інтелектуальних гуртків;
  • проводились заняття спортивного гуртка з футболу (тренер Варга Ф.З.)

Робота шкільного колективу, проведена за програмою виявлення та підтримки талановитої молоді, створення умов, необхідних для розвитку індивідуальності та неординарних здібностей учнів, має свої позитивні результати. Наші учні отримали 10 призових місць на II районному рівні Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

- українська мова та література -2 (1 і 3 місце);

- історія України -2 (1 і 2 місце);

- хімія – 1 (3 місце);

- інформатика-1 (2 місце);

- екологія-1 (1 місце)

- технології-2 (1 і 2 місця);

- англійська мова- 3 місце.

На обласній олімпіаді з технологій учень 10-Б класу Кучмаш Олександр зайняв 2 місце (вчитель Стадник В.В.).

Крім того, учні нашої школи вибороли призові місця в таких конкурсах (ІІ тур):

- знавців української мови ім.П.Яцика- 2 призери (2 і 3 місця);

- декламаторів поезії Т.Г.Шевченка – 2 призери (обидва 2-і місця):

- творчий конкурс “Ви перемогли - ми пам’ятаємо”- 1 місце;

- конкурс – захист науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН України - 1 місце у ІІ турі і 3 місце в ІІІ турі (кер. Андрейчик М.В.).

Учень 10-Б класу Русин Олександр зайняв 1 місце у районному творчому конкурсі «Ви перемогли- ми пам’ятаємо» (кер. Федорова О.В.).

Впродовж кількох років учні нашої школи беруть участь в інтерактивних конкурсах: Міжнародному математичному «Кенгуру» та фізичному «Левеня». У цьому навчальному році ми взяли також участь у Всеукраїнській природознавчій грі "Геліантус – природознавство для дорослих"  (координатор Опаленик В.Ю.) та Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» (координатор Гавій Г.М.) і отримали сертифікати учасників та дипломи регіонального та Всеукраїнського рівнів.

Юні спортсмени також брали участь у різних змаганнях, конкурсах та акціях і вибороли призові місця з таких видів спорту: футбол (хлопці) -2 місце, волейбол (дівчата) – 3 місце, шахмати (Іванова Рената, 10 клас) -3 місце. Крім того, учень 11-Б класу Куклишин Мар’ян став кандидатом у майстри спорту України з важкої атлетики (штанга).

Вихованці гуртка «Храм душі» брали участь у різних масових заходах та акціях. Звіт про роботу – на сайті школи.

Це свідчить про те, що підготовка учнів до олімпіад, конкурсів та інтелектуальних ігор велася на належному рівні. Тому варто відзначити роботу з обдарованими учнями таких учителів: Андрейчик М.В., Стадника В.В., Лужецьку Н.В., Шимоню Н.М., Федорову О.В., Рендер Я.І., Тобіяш Є.Ф., Солонтай М.І., Єрьоміну О.М. та  інших учителів школи.

Виходячи із зазначеного вище,

НАКАЗУЮ :

1. Педагогічним працівникам:
    1. Постійно підвищувати фаховий рівень шляхом участі в інтерактивних семінарах-практикумах, тренінгах, консультуваннях, майстер-класах.
    2. Використовувати у роботі з талановитою молоддю сучасні матеріально-технічні ресурси.
    3. Залучати учнів до участі у шкільних, районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах і турнірах різноманітного спрямування.
    4. Продовжувати роботу з інтелектуально обдарованою учнівською  молоддю щодо написання  науково-дослідницьких робіт.
  2. Практичному психологу Чепур О.С. та педагогу- організатору Федоровій О.В.:
    1. Виявляти та підтримувати обдарованих дітей, які належать до соціально-незахищених категорій.
    2. Контролювати та підтримувати роботу позакласних гуртків і шкільних секцій.
    3. Популяризувати здобутки обдарованих дітей через шкільний веб-сайт.
  3. Заступнику директора з НР Гавій Г.М.:
    1. Поповнювати інформаційний банк про вчителів, керівників гуртків, які результативно працюють з обдарованими дітьми; вивчати їх досвід.
    2.  Під час проведення нарад постійно контролювати роботу вчителів школи з обдарованими дітьми, практикувати виступи про досвід роботи найрезультативніших із них.
    3. Призначити відповідальних учителів за проведення інтерактивних конкурсів та ігор.
  4. Оголосити подяки педагогічним працівникам, які мають призерів олімпіад, конкурсів-захистів МАН, турнірів, конкурсів учнівської творчості.
  5. Нагородити грамотами учнів-переможців та призерів районних етапів олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
  6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи:                                                                    Н. В. Лужецька

З наказом ознайомлені:

Категорія: Накази | Переглядів: 792 | Додав: konchaza | Рейтинг: 0.0/0