Четвер, 28.03.2024, 17:57Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Грудень » 2 » Про результати перевірки стану ведення щоденників учнів 3-11 класів
Про результати перевірки стану ведення щоденників учнів 3-11 класів

КОНЦІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

НАКАЗ

______ грудня 2016 року                                                                                            №­­­­­­­­_____

Про результати перевірки

стану ведення щоденників

учнів 3-11 класів

Відповідно до річного плану роботи школи на 2016/2017 навчальний рік із 22 листопада  до 05 грудня 2016 року заступниками директора Гавій Г.М. та Андрейчик М.В., педагогом-організатором Федоровою О.В. та членами шкільного парламенту здійснювався моніторинг ведення учнівських щоденників. Акція мала назву «найрозумніший щоденник».  Перевірці підлягали щоденники учнів 3-11 класів за такими критеріями:

• правильність ведення щоденників,
  • заповнення титульних сторінок, культури ведення, естетики оформлення,
  • виставлення поточних  оцінок  вчителями;
  • фіксація домашніх завдань з усіх предметів;
  • систематичність перевірки щоденника класним керівником;
  • контроль за щоденниками з боку батьків.

Через щоденники підтримується зв`язок учителів та класних керівників з батьками у вигляді виставлення оцінок, запису зауважень, звернень та подяк. Щотижня класні керівники  перевіряють щоденники учнів, ставлять свої підписи.

Результати моніторингу наступні:

Учнівський колектив 3-Б класу (кл. керівник Микитич М.Ю.) веде першість за всіма критеріями - 98 відсотків учнів отримали середній і високий бал за ведення щоденників.

Високий показник оцінювання за акуратність і систематичність ведення (вище 70 відсотків), щоденний облік домашніх завдань, оцінювання відповідей учнів, підписи батьків, класних керівників учнів 6-Б класу (кл. керівник Солонтай М.І.), 7-Б класу (кл.керівник Савко Я.О.), 8-Б класу (кл.керівник Шимоня Н.М.).

Вище середнього балу за ведення щоденників отримав колектив учнів  4-Б класу (кл. керівник Орнст О.М.) та колектив учнів 5-Б класу (кл. керівник Опаленик В.Ю.), однак, окремі учні в цих колективах явно недопрацьовують, на що їм було вказано у процесі моніторингу.

На жаль, моніторинг ведення щоденників виявив значні прогалини в роботі активів 9, 10 та 11 класів. Більша частина учнів цих класів отримали суттєві зауваження,  їм визначено терміни  впорядкування щоденників. У числі учнів, які отримали зауваження, 10 чол. із 17-ти присутніх учнів 9-Б класу (кл. керівник Сочка С.І.), 4 чол. із 6-ти  присутніх учнів 10 класу (кл. керівник Хвуст П.Ю.), 4 чол. із 4-ох присутніх в 11 класі  (100%) (кл.керівник Стадник В.В.), що викликає крайнє занепокоєння рівнем їхньої відповідальності за свою основну працю – навчання.

Серед учнів 3-8 –А щоденники мають по 2-3 учнів із класу. Домашні завдання в них не записуються, оцінки за уроки відсутні, підписів батьків немає. Даний результат свідчить про низьку зацікавленість батьків станом навчання їх дітей, а також про відсутність контролю за веденням щоденників з боку класних керівників.

Враховуючи результати перевірки, з метою поліпшення рівня ведення та

оформлення учнівських щоденників

НАКАЗУЮ :

1.Класним керівникам:

1.1. Систематично проводити бесіди з учнями про необхідність ведення щоденника як

основного елемента наукової документації навчальної роботи.

1.2. Усунути вказані недоліки до 16 грудня 2016 року, у класах з угорською мовою

викладання- до 11 січня 2017 року.

1.3. Проводити перевірку щоденників учнів не менше одного разу на тиждень.

1.4. Обов’язково виставляти оцінки з усіх предметів у щоденники учнів.

1.5. На батьківських зборах нагадувати батькам про необхідність щотижневого контролю

щоденників їх дітей.

2. Відзначити роботу кл. керівників Микитич М.Ю., Солонтай М.І., Савко Я.О.,  Шимоні Н.М., Орнст О.М.,  Опаленик В.Ю., які ведуть відповідальну цілеспрямовану роботу по роботі з ведення учнівських щоденників.

3.Оголосити зауваження класним керівникам 9-Б класу Сочці С.І., 10 класу Хвуст П.Ю.),

11 класу Стаднику В.В.), за недопрацювання із щоденниками.

3. Педагогу-організатору Федоровій О.В.:

3.1. Щомісяця проводити рейд-перевірки щоденників із залученням членів учнівського

самоврядування та висвітлювати результати перевірки на робочих лінійках.

3.2.  У березні 2017 року провести повторну перевірку щоденників з метою контролю

усунення недоліків.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчальної роботи

Гавій Г.М.