Понеділок, 25.09.2017, 17:21Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Вересень » 2 » Про вивчення системи роботи молодих спеціалістів
Про вивчення системи роботи молодих спеціалістів

КОНЦІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

НАКАЗ

_____вересня 2016 року                                                                                              №­­­­­­­­_____

Про вивчення системи роботи

молодих спеціалістів

На виконання плану роботи школи та з метою вивчення системи роботи молодих спеціалістів учителя інформатики Леврінца Т.Л., вчителя фізики Біланин Т.С. та вихователя ГПД Потюк С.В.

НАКАЗУЮ:

1. Керівнику школи молодого вчителя, заступнику директора з НР Гавій Г.М. надавати практичну допомогу молодим спеціалістам.

Постійно

1. З метою надання методичної допомоги відвідувати уроки та виховні заходи молодих спеціалістів.

Листопад 2016 –квітень 2017

1. Проводити з молодими колегами бесіди з питань самоосвіти, самоаналізу й аналізу відвіданих занять.

Протягом навчального року

1. Перевірити ведення навчальної документації.

Січень, травень 2017 року

1. Узагальнити підсумки вивчення системи роботи молодих спеціалістів та  розглянути на педагогічній раді                                                                                                                                                                                                     Травень 2017 року.
  2. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з НР Гавій Г.М.

Директор школи:                                    Н.В.Лужецька

Категорія: Накази | Переглядів: 27 | Додав: konchaza | Рейтинг: 0.0/0