Субота, 20.04.2024, 07:32Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2011 » Листопад » 17 » Районне методоб"эднання вчителів фізики
Районне методоб"эднання вчителів фізики
Проблемам пошуку шляхів підвищення ефективності навчання, проведення нетрадиційних, нестандартних уроків, як різновидів інноваційних технологій було присвячене засідання районного методоб`єднання вчителів фізики, яке відбулося 14 листопада 2011 року на базі Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Майже весь колектив школи (педагогічний, учнівський, батьківський) старано готувався до приходу гостей. Прибрані класні приміщення, святково вбрані учні, піднесений настрій вчителів та учнів. Зустріла гостей заступник директора школи з навчально-вихвоної роботи Лужецька Н.В., яка ознайомила їх з історією школи та планом проведення методоб`єднання.
Можливість поділитися своїм досвідом та педагогічними досягненнями мала вчителька вищої категорії, Сабова Г.Я., яка провела нестандартний урок-подорож з фізики у 8-Б класі на тему: «Взаємодія тіл. Сили в природі». На уроці були використані інтерактвні та інноваційні методи. Учні зупинялися на зупинках: «Справедливість», «Інтерактивність», «Інтелектуальна»...Відбувся «Суд над інерцією» з усіма характерними дійовими особами: підсудною, суддею, адвокатом, прокурором, свідками. Їх ролі майстерно виконали учні Роман Олеся, Рега Мар`яна, Ільницька Олена, Куклишин Мар`ян. З комп`ютерною презентацією про механізми та... виступила Костів Яна. Потім учні продемонстрували присутнім заздалегідь приготовлені досліди, не забуваючи про дотримання правил техніки безпеки, розв`язували задачі, давали відповіді на запитання вчительки. Мету уроку було досягнуто, учні поглибили свої знання з розділу механіки, вдосконалили вміння розв`язувати задачі, а головне навчилися самостійно здобувати знання.
Особливо вразив вчителів виховний захід «Планета-наш дім», який підготували вчителька музики Рендер Я.І., та керівник гурткової роботи Рендер І.Д. Виступаючі учні настільки пройнялися проблемою збереження навколишнього середовища, яка є дуже актуальною, що свої ємоції змогли донести до присутніх. Поєднання музики, інтонації виступаючих та влучні слова про забруднення природи, заклики «Люди, збережімо планету бо вона наш дім», які лунали з вуст найменших, пройняли слухачів до глибини душі. В заході були задіяні учні 1-10 класів, але особливо артистичними виявилися Кірик Ангеліна, Роман Олеся, Азарова Юля, Кірик Тетяна, Дуркот Наталка.
Слова подяки на адресу виступаючих пролунали від методиста РМК Чомоляка А.І., який наголосив на актуальності даної тематики та необхідність з дитинства виховувати в учнів любов до природи, рідного краю.
На завершення засідання відбулося обговорення відкритого уроку та виховного заходу, які сподобалися всім учителям. Далі було обговорення підготовки до проведення районного етапу олімпіади з фізики, фізичного конкурсу «Левеня».
Такі заходи активізують діяльність учнів, розвивають їх творче мислення, вміння спілкуватися, розмірковувати, приймати рішення а головне роблять начальний процес цікавим і бажаним для дітей.
Категорія: Цікаві статті | Переглядів: 951 | Додав: Наталія | Рейтинг: 5.0/1
1 Наталія