Середа, 17.01.2018, 06:43Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Грудень » 21 » Щоденник – віддзеркалює ставлення до навчання Для парламентаріїв Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вивчення стану ведення учнівських щоденник

Щоденник – віддзеркалює  ставлення до навчання

Для парламентаріїв Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вивчення стану ведення учнівських щоденників є одним із центральних.

Сучасна школа –  модель майбутнього. Основи демократії закладаються з дитячих років, а самоврядування допомагає учням організувати життя своїх товаришів і власну діяльність. Учні потребують практичних навичок управлінської діяльності. То ж форми організації самоврядування забезпечують формування цих «умінь» і «навичок» - таких необхідних у житті суспільства: і для формування активної життєвої позиції громадянина, і для самовдосконалення особистості, ...

Тому традиційний рейд шкільної парламентської комісії по перевірці стану ведення учнівських щоденників за підсумками першого семестру не став несподіванкою. Більшість учнів з гордістю відкривали свою «найяскравішу  шкільну книжечку», а голова парламенту, учениця 10 класу,  Ковтан Діана підводила підсумки за десятибальною системою. У товариство «найрозумніших  потрапили  щоденники Тобак Каміли, Дуркот Олександри, Адам Роксолани, Галамба Дарини, Владислава Владислава Савко, Потюка Василя та багатьох-багатьох інших учнів різних вікових категорій.

Але були і зауваження парламентаріїв окремим учням і їхні пояснення «забув», «постараюся»,..

Тому вердикт буде винесено після чергової операції «Найрозумніший щоденник». До нових зустрічей.

Переглядів: 26 | Додав: tibiko87 | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2017  »