Четвер, 20.09.2018, 23:49Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Вересень » 2 » ШКОЛА ДИТЯЧОЇ МРІЇ
ШКОЛА ДИТЯЧОЇ МРІЇ

Нова українська школа це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Тут прислухаються до думки, кожної дитини, навчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами України. Водночас батькам теж сподобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Саме таку мету ставлять перед собою педагоги Концівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, що на Ужгородщині.

Класні керівники  майбутніх перших класів пройшли курсову перепідготовку щодо праці в нових умовах. Микитич Марія Юріївна приймає в перший клас 16 учнів ( досвідчений педагог зі стажем і високими досягненнями в роботі) готувалася все літо до  зустрічі своїх вихованців в нових умовах. Заповітні необхідні сектори красиво доповнюють ансамбль приміщення, яке з нетерпінням чекає вихованців.

Тут все блистить, все на своєму місці. Не менше хвилюється молодий талановитий педагог – Потюк Софія Василівна. Вона чекає в своєму класі 20 угорськомовних першокласників, що проживають в досить складних умовах місцевого ромського поселення. Роботи непочатий край… Але найголовніше – любов до дитини, яку навчаєш. Тоді все, що залежить від педагога, збудеться…

Матеріал підготувала О.Федорова

Категорія: Нова українська школа | Переглядів: 19 | Додав: tibiko87 | Рейтинг: 0.0/0

Нова українська школа [6]