П`ятниця, 29.03.2024, 16:39Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Співпраця з садочками

Святковий день сьогодні у всіх вихованців Розівського ЗДО. У них було новорічне свято.

З метою забезпечення наступності між дитячим садочком і школою та співпраці ліцею і ЗДО відвідали захід у старшій групі.

Вихователі Наталія Пинзеник-Наговська, М.Ю.Даскалюк та музичний керівник Галя Зубко підготували з дітками дуже цікаву пізнавально-виховну музично-розважальну програму. Були тут і віршики, і пісеньки, і танці з батьками, і спільне розгадування загадок, і почергова з матусями гра на музичних інструментах, і пізнавально-розважальні конкурси...

Завідуюча ЗДО Бобонич С.М. привітала діток та їх батьків із новорічно-різдвяними святами та побажала всім міцного здоров'я, благополуччя і переможного миру в нашій Україні.

По закінченні свята зробили спільне фото біля новорічної красуні ялиночки.

Категорія: Співпраця з садочками | Переглядів: 92 | Додав: koncivskazos | Дата: 27.12.2023 | Коментарі (0)

Сьогодні наш ліцей гостинно відкривав свої двері для маленьких відвідувачів. З метою виконання Плану співпраці ліцею і ЗДО та забезпечення наступності між дитячим садочком і школою, наш ліцей запрошував вихованців Розівського та Концівського ЗДО на День відкритих дверей.

Категорія: Співпраця з садочками | Переглядів: 106 | Додав: koncivskazos | Дата: 07.12.2023 | Коментарі (0)

Відповідно до Річного плану роботи Концівського ліцею, з метою забезпечення зв’язку дошкільної та шкільної освіти, в.о.директора ліцею Опаленик В.Ю.відвідала Розівський ЗДО, побувала на кількох заняттях у середній та старшій групах.

Колектив закладу працює злагоджено, дітки доглянуті, батьки задоволені.
Під час показових занять вихователі дитячого дошкільного закладу основну увагу акцентують на патріотичне виховання діток: знайомлять їх із традиціями і звичками українського народу, козацтва, розповідають про державні символи та обереги. Саме так прищеплюється любов до Вітчизни, родини, краю.
На День українського козацтва під час козацьких розваг хлопчики демонстрували свою козацьку  хватку, а дівчатка - вправність у приготуванні козацького кулішу.
28.02 2023 року вихователька старшої групи Шелемончак Тетяна Петрівна провела зі своїми вихованцями інтегроване заняття з патріотичного виховання на тему "Ми дошкільнята українці". Діти подорожували картою України, закріпили окремі географічні назви її частин, відгадували загадки про Україну, слухали легенди про державні символи (Прапор, Герб, Гімн) та про калину, розповідали прислів'я  та приказки), грали в змістовні пізнавальні ігри. Діткам було весело і цікаво.

Заняття сприяло формуванню навчально-патріотичної свідомості дошкільників та ціннісного ставлення до історії, символів та мови.

Категорія: Співпраця з садочками | Переглядів: 55 | Додав: maryna1991shants | Дата: 14.03.2023 | Коментарі (0)

Сьогодні я побувала в гостях у найменшеньких вихованців Розівського ЗДО. Які золоті діточки!

Я була в них аж на двох заняттях!

На занятті з художньої літератури вихованці на деякий час стали юними акторами лялькового театру. Вони інсценізували українську народну казку "Ріпка". Режисер - вихователька Наталія Пинзеник-Наговська. Роль дідуся виконувала завідувачка ЗДО Svitlana Bobonich, бабусі - помічник вихователя Вікторія Бабич.

Друге заняття - фізкультура. Що вони тільки не робили, і все здорово і цікаво!

Велике спасибі за позитивні емоції!

Категорія: Співпраця з садочками | Переглядів: 209 | Додав: koncivskazos | Дата: 11.02.2022 | Коментарі (0)

Сучасний світ дуже мобільний, комп'ютеризований. Наші діточки більше сидять у гаджетах, аніж спілкуються з нами та між собою. Тому так важливо молодим батькам розмовляти зі своїми дітками. Коли дитинка прийде додому з садочка чи зі школи, питайте, що сьогодні робили на заняттях, про що нове довідалися, про що хотіли би поговорити. Співпрацюйте з учителями та вихователями, цікавтеся про успіхи своєї дитинки - і самі їх побачите!

Категорія: Співпраця з садочками | Переглядів: 258 | Додав: koncivskazos | Дата: 11.02.2022 | Коментарі (0)

«  Березень 2024  »