П`ятниця, 19.04.2024, 08:44Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Лютий » 10 » Тиждень дитячої творчості
Тиждень дитячої творчості

«У світі мистецтва». Тиждень дитячої творчості

Кожна дитина неповторна й унікальна.

Якщо створити умови для її розвитку,

в дитині неодмінно відкриються здібності,

закладені в ній природою.
В.Сухомлинський

Свої творчі здібності та таланти мали змогу продемонструвати учні 9 класу Концівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  під час Відкриття тижня дитячої творчості.

У рамках проведення тижня заплановано різноманітні творчі заходи:

Понеділок   Відкриття тижня

Учні 9 класу, підготували підсумкове заняття з предмета «Мистецтво»  (вчитель Рендер Я.І.)- флешмоб за темою «Постмодернізм»  в  шкільному коридорі, найбільш багатолюдному місці, де  на великій перерві збираються учні всіх класів. До дев’ятикласників приєдналися всі бажаючі – учні 2-8 класів, що демонстрували ставлення до мистецтва і здорового способу життя: заняття танцями, спортом, зарядкою, з радістю і незабутньою посмішкою на обличчі, акуратними зачісками, елегантним  вбранням… Дівчата 9 класу показали рухи українського народного танцю, а всі присутні під музику гармонійно повторили... Флешмоб згуртував усі класи в одне єдине ціле та надав позитивного настрою. Учні різних вікових категорій демонстрували свої спортивні навички,  гімнастичні вправи…

У флеш-мобі «Рух – це здоров’я» взяли участь учні 29 класів Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів..

Вівторок

У шкільній бібліотеці відкрита виставка книг, журналів та фотоальбомів про видатних майстрів мистецтва. Бібліотекар Костик С.Ю. розповіла учням про видатних художників та їх твори, запропонувала дітям ознайомитись з книжками, які допоможуть навчитись малювати, виготовляти своїми руками різноманітні вироби з тканини, паперу, природного матеріалу.

Середа

Серед учнів 6-х класів вчитель образотворчого мистецтва Горгош Н.В. провела вікторину «Знавці мистецтва», під час якої учні довели, що добре знають види та жанри образотворчого мистецтва, видатних художників та їх картини. Юні любителі мистецтва  виявили обізнаність, кмітливість та ерудованість і оформили чудову виставку виготовлених учнівських  виробів. В результаті перемогла дружба.

Четвер

Відкрито виставку-конкурс дитячої творчості «Зроби світ яскравим», на якій було представлено різноманітні вироби: вишивки, плетені серветки, сувеніри, поробки з  пластиліну, деревини,  бісеру.

Всі учнівськіі вироби були дуже цікавими та свідчили, що в нашій школі багато творчих дітей.

П’ятниця

Музичні перераи для учнів 2-9 класів проходили під гаслом «Рух – це життя, творчість – це радість, школа – наш дім – весело жити в нім».

Яскраві роботи учасників виставки-конкурсу малюнків «Веселковий вернісаж» прикрасили шкільний коридор та підняли настрій всім відвідувачам виставки. Всі роботи були цікавими, тому журі, до складу якого увійшли члени шкільного парламенту, нелегко було визнати найкращих.

Інтелектуальна гра «В гостях у газдівстві» серед учнів 6-х класів під керівництвом вчителя трудового навчання  Стадника В.В. проходила цікаво.  Більшість  учасників довели, що добре знають предмет «трудове навчання».

Творчий конкурс «Відгадай мелодію» серед учнів 2-4 класів провела вихователь ГПД Потюк С.И.  Софія Василівна підготувала цікаві аплікації до дня Валентина

Діти упізнавали пісні за малюнками та співали їх разом під фонограму.

Лунали мелодії народних та авторських пісень, українських народних танців. Учні розповідали про музичні інструменти: цимбали,  балалайку, гітару,  бубон, сопілку, бербеницю.

Турнір знавців художньої культури «Найрозумніший» серед учнів 9–Б класу провела вчитель художньої культури  Рендер Я.І.. Клас був поділений на дві команди, кожна з яких представила свого командира у вигляді гри « Я - лідер». Вони взяли участь у конкурсах «Мозковий штурм», « Мистецька відповідь», «Я - художник», «Відгадай картину». Учні відкрили свій художньо – творчий потенціал та продемонстрували вміння аналізувати та інтерпретувати твори мистецтва.

Майстер-клас з паперу  для учнів 4-6 класів провела вчителька малювання, керівник гуртків «Чарівна шкатулка» Горгош Н.В.. Учасники майстер-класу виготовили птахів щастя, голубів миру та подарували їх своїм вчителям і батькам з побажанням добробуту, миру та злагоди.

На загальношкільній лінійці підвели підсумки тижня, нагородили переможців

Федорова О.В. педагог-організатор

Переглядів: 1703 | Додав: tibiko87 | Рейтинг: 0.0/0