Субота, 20.04.2024, 05:39Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2015 » Травень » 16 » Тобі, рідненька!
Тобі, рідненька!

Учні Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів учора привітали своїх найдорожчих матусь і бабусь із Днем Матері. Відкрила свято директор школи Лужецька Н.В. з привітальними словами. Мати, матінка, матуся, берегиня роду людського… Скільки ще слів - синонімів можна дібрати, щоб назвати ту, котрій завдячуєш своїм життям. Наталія Василівна радо привітала усіх матерів, бабусь, жінок зі святом, щиро подякувала їм та своїм колегиням за плідну співпрацю у справі виховання наших учнів.

Зі словами вдячності та концертною програмою «Рідна мамо!» у постановці керівників Рендер Я.І. та Рендер І.Д. перед найдорожчими виступили виховаці гуртка «Храм душі». Були тут різні номери: від читання особистої поезії «Мати – берегиня» учениці 7-Б класу Ковтан Діани та сольного співу Райхер Юлії, Азарової Юлії, Кірик Юлії до вітання рідненьких цілими класними колективами.  До речі, Ковтан Діанка 2 дні тому зайняла 2 місце на районному творчому конкурсі «Жінка - мати-берегиня» (наставник вч. української мови та літератури Федорова О.В.)

Оригинальністю вирізнялися вітання творчих колективів учнів початкових класів: джентльменів із 2-Б класу, творчої групи з 3-Б та козаків із 4-Б класів.

Дуже цікавими були виступи клоунів із 2-Б класу Лешка Олександра і Диковець Крістіни та кумась  Прислупської Мирослави, Майорош Валерії, Щобак Аліни з 4 Б класу.

Зворушливими були  сценки «Метелик» (дебют першокласниці Кузович Даніели) та «Поганий вчинок» у виконанні другокласників Адам Олександри, Швецова Сергія та Андрійканича Олександра.

Особливо зачепив за душу «Монолог ненародженої дитини» у виконанні учениці 4-Б класу Щобак Алінки.

А ось монолог Оксани  із Гоголівських «Вечорів поблизу Диканьки» у виконанні Ковтан Діани та Проні Прокопівни із кінофільму «За двома зайцями» (сценка у виконанні учениці 6-б класу Телепанич Аліна, Драгун Надя, Шип Таня) розсмішили глядачів до сліз.

Вихованці хореографічної студії під керівництвом Рендера І.Д. спеціально до Дня Матері підготували три нові танці:  «Чардаш»,  «Шахерезада» та  «Рок-ен-рол».

Останнім номером концерту була патріотична пісня «Коханий край» (солістка Райхель Юлія).

У кінці свята директор школи Наталія Василівна Лужецька щиро подякувала учням за їх талант і вручила подяки від адміністрації та профспілки школи керівникам гуртка «Храм душі» Рендеру І.Д. та Рендер Я.І. за плідну працю та значний внесок у справі виховання підростаючого покоління. Такі ж нагороди отримали заступники директора та голова профкому.  А матері найактивніших учнів отримали «Подяки» за добросовісне ставлення до батьківських обов’язків та належне виховання їх дітей.

І на кінець - фото на згадку.

Г.М.Гавій

Категорія: Цікаві статті | Переглядів: 767 | Додав: konchaza | Рейтинг: 0.0/0