Четвер, 25.04.2024, 14:40Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2019 » Вересень » 20 » «Здорові діти – здоровий народ»
«Здорові діти – здоровий народ»

Олімпійський тиждень у школі проводився з  9 до  13 вересня.  Учні та вчителі  Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  активно включилися у спортивно-масові заходи: опрацьовували теоретичний матеріал, знайомилися з історією олімпійського руху, брали участь у конкурсах і змаганнях «Спорт – здоров’я». Ця ініціатива Національного  олімпійського  комітету України спрямована на популяризацію спорту і здорового способу життя.

Згідно наказу по школі,  яким  затверджено план тематичних заходів  і спортивних змагань,  урочисте  відкриття олімпійського тижня  «Здорові діти – здоровий народ» відбулося з участю спортсменів – випускників школи 9 вересня. Майстер спорту Єрьоміна О.М., яка ознайомила учнів з програмою тижня, визначила  відповідальних інструкторів, супроводжуючих команду кожної вікової категорії  у різних видах змагань згідно календаря шкільних олімпійських ігор.

Щоденник шкільного олімпійського тижня:

09 вересня - Урочисте відкриття олімпіади з участю ветеранів шкільного олімпійського руху: Куклишина Івана МСУ, Куклишина Мар*яна КМС .

Продовжили свято відкриття шкільної  олімпіади  змаганнями з міні-футболу і волейболу

10 вересня провели змагання  з шахів та шашок серед молодшої та старшої  групи.

11 вересня  Серед учнів 1-4 та  5-7 класів  організовано змагання «Швидше, вище, сильніше!».

Майстер спорту Єрьоміна О.М. провела  олімпійські  уроки-презентацію для учнів 5-8 кл. «Історія олімпійських ігор», для учнів  9-11 класів «Олімпійська Україна».

12 вересня   відбулася естафета з легкої атлетики серед команд 5-11 класів.

13 вересня –урочисте закриття олімпійського тижня, Шкільний олімпійський комітет відзначив  кращих спортсменів, відмітив активних учасників. На закінчення всі учні переглянули презентацію «Відродження олімпійських ігор» . Команди 7-11 класів взяли участь у змаганнях  з настільного тенісу

Учні початкових класів долучилися до конкурсу малюнку на асфальті під гаслом  «Я – майбутній олімпієць!». Визначено кращих учасників турніру з шахів та шашок серед учнів молодшої та старшої вікової групи.

З теоретичними  засадами виникнення та історії Олімпійських ігор ознайомили вихованців класні керівники на виховній годині «Історія олімпійських ігор». Підводили підсумки олімпійського тижня з нагородженням кращих спортсменів школи на загальношкільній лінійці.

Цікава насичена програма олімпійського тижня свідчить про  величезну суспільну значимість утвердження здорового способу життя, залучення молоді до спорту та  популяризації олімпійського руху  серед шкільної молоді.

Чемпіони шкільної олімпіади визначено серед кожної вікової категорії:

Стрибки в довжину. Перше місце у своїй віковій категорії зайняли учні:  Т.,Чиряник М., Бакша А., Ремецькі К., Курта П., Мушак  М., Лацко М, Образ Н.

Найкращий результат зі стрибків на скакалці  за 1 хв. показали:Павліш Б , Дулкай Д., Микла Т., Тобак К., Щобак  С., Варга М.   Фото 11

У бігу на 30 метрів найкращі результати були в Тобак К., Бакша А., Тобак М., Гаврилко А., Буйдош  М. та ін.

У човниковому бігові 4Х9 м. переможцями визнано таких школярів-спортсменів: Павліш Б., Ешток Д., Мушак М., Медвідь М., Ворона Є.

$IMAGE11$

Гордістю нашої школи є учні, які після уроків відвідують  спортивні заняття у позашкільних та інших спортивно-оздоровчих закладах. Зокрема:

Чемпіон України з плавання у своїй віковій категорії, учень 11 класу, президент школи, Куцик Дмитро

Призер спортивних змагань серед борців  Дзюдо на кубок Словакії, учень 6 класу,  Пеньков   Валентин, призер чемпіонату з футболу, який проходив в Румунії, учень 7 класу Андрійканич Олександр та Міовканич Василь.

Активно займаються плаванням учні 7 класу Лешко Олександр та Ісмайлов Олександр, заняття з прикладних видів спорту відвідують брати Павліш .

Хай щастить Вам, юна олімпійська зміно!

Категорія: Екологічне виховання | Переглядів: 548 | Додав: tibiko87 | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2019  »