П`ятниця, 03.04.2020, 23:25Вітаю Вас Гість | RSS
Концівська З О Ш І-ІІІ ступенів з українською та угорською мовами викладання
Меню сайту
Пошук
Кнопка сайту

[ Отримати код:]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Географія сайту
Потрібно знати!!!

Канікули:

Осінні: з 29.10 по 04.11
Зимові: з 29.12 по 13.01
Весняні: з по


Навчальний рік закінчується:

для 1-8-х та 10 класів -
для 9-х класів -
для 11-х класів -


ДПА:

для 4-х класів - з по
для 9-х класів - з по
для 11-х класів - з по


ЗНО:

з по

Погода!!

Каталог статей


Головна » Статті » Методична робота » Методична робота

ТИЖДЕНЬ ХІМІЇ

ТИЖДЕНЬ ХІМІЇ

 

          Відповідно до річного плану роботи школи та з метою формування життєвих і соціальних компетентностей, екологічної культури, навичок безпечного поводження з речовинами в побуті та на виробництві, розкриття ролі хімії в розвитку господарства та забезпечення добробуту людини учні Концівської школи І-ІІІ ступенів активно долучилися до проведення тижня хімії під керівництвом молодої вчительки, талановитої випускниці школи Шулевки Марти Володимирівни.

При сприянні наставника Лужецької Н.В.  та завдячуючи педагогічному такту і професійним якостям молода колега зуміла зацікавити і спонукати учнів до активної участі в різноманітних тематичних заходах у ході  тижня предметів природничого циклу, який проходив з 25.02. по 01.03.2019 р.

 Згідно затвердженого плану в рамках Тижні хімії проведено наступні заходи:

- Відкриття тижня:  ознайомлення учнів із планом проведення тижня хімії та визначення завдань для кожної вікової категорії школярів.

- Урок - презентація «Класифікація неорганічних сполук» (8 клас)

- Перегляд відеофільму «100 великих відкриттів» (10-11 кл.)

- Хімія для допитливих, дослід «Невидиме чорнило» (7-11 кл.)

- Урок - презентація «Вода» (8 кл.)

- Підведення підсумків тижня.

Тиждень хімії в школі надав можливість вийти за межі стандартного уроку і сконцентрувати увагу на основних теоретичних та прикладних питаннях усього шкільного курсу цього надзвичайно цікавого предмету.

Протягом тижня хімії учні мали можливість перевірити свої знання та поглибити їх на практиці. Не менш важливою стала можливість розвитку навичок спілкування учнів у процесі групових форм роботи. Школярі вчилися працювати в команді, а також вдосконалювати  індивідуальні навички поводження з хімічними речовинами, дотримуватись правил техніки безпеки, розвивати творчий потенціал та контролювати свою поведінку  в екстремальних ситуаціях при зустрічі з хімічними речовинами, які, можуть  носити потенційну загрозу для здоров’я..

З метою формування стійкого пізнавального інтересу до природничих наук для учнів 8 класу було проведено Урок - презентація «Класифікація неорганічних сполук»

Старшокласники, які стоять на порозі обрання професії, з цікавістю переглянули науково-популярний фільм на тему «100 великих відкриттів. Хімія».

В рамках тижня відбувся цікавий дослід «Невидиме чорнило», що викликало великий інтерес  учнів 7-11 класів.

Загалом, тиждень був насиченим, цікавим, пізнавальним заходами, експериментами, дослідами. Найактивніші учасники оцінені відмінними оцінками.

Марта Володимирівна , як молодий спеціаліст, атестується вперше, але вже на цьому етапі багато працює над поглибленням знань,, активна, креативна творча особистість. Підсумки тижня були підведені також на засіданні методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу та методичної ради школи, де відмічено  активну роботу молодого талановитого  спеціаліста, вчительки хімії, Марти Володимирівни Шулевки. Ми гордимося такими випускниками!  

Категорія: Методична робота | Додав: tibiko87 (05.03.2019)
Переглядів: 143 | Рейтинг: 0.0/0
Наша адреса
КОНЦІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ УЖГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ НАША АДРЕСА: Закарпатська область, Ужгородський район, с.Концово, вул. Шкільна, 1

E-MAIL:

koncivska-zos@meta.ua

тел.: (0312)727-054

skype:konchaziiskola


Категорії розділу
Методоб'єднання [4]
Методична робота [15]

Друзі сайту
Енциклопедії
 • Teксти пісень
 • Українська мова
 • Літературна
 • Українського козацтва
 • З фізики
 • Кругосвіт
 • Дитяча "ФОЛІО"
 • Снів
 • Квітів
 • Лікарські рослини
 • Офіційні сайти