Вівторок, 21.11.2017, 09:55Вітаю Вас Гість | RSS

Візитівка школи

Відмінником ти можеш і не стати,

Та будуть всі тебе навколо поважать.

Ти безліч друзів встигнеш за життя придбати,

Якщо ЛЮДИНОЮ ще змалку зможеш стати.

Швидко минає час, змінюється життя,та незмінною залишається дорога, яка   вміло з'єднує в єдине вчора, сьогодні і завтра. Дороога, яка веде до школи.

Сьогодні в школі змінилося майже все: концепція, статус, державні стандарти, але такоюж як колись залишилась місія навчального закладу. Місія нашої школи  - бути освітнім та культурним центром навчально виховної роботи в селі, приділяючи найбільшу увагу роботі з обдарованою, талантливою молоддю та розвитку успішної особистості.

Gyorsan múlik az idő, változik az élet, de az út változatlan marad, amelyben összeolvad a tegnap, a ma, a holnap. Az út, amely az iskolához vezet.

Napjainkban az iskolában majdnem minden megváltozott: koncepció, működés, állami szabványok, de megmaradt, mint régen az oktatási intézmény küldetése. A mi iskolánk küldetése – a faluban az oktatási-nevelési munkában nevelési és kulturális központtá válni, legnagyobb figyelmet a tehetséges fiatalokra  és a sikeres személyiségekre fordítani.

Наша школа побудована в 1991 році. Тут навчаються 287  учнів  з чотирьох сіл: Концова, Розівки, Холмока та Минаю.
Педагогічний колектив складається з   34 вчителів, 9 з яких мають звання „Старший вчитель”, 1 – „Відмінник народної освіти”, 1 – „Вчитель-методист”,   12 педагогам за результатами атестації присвоєно вищу кваліфікаційну категорію,  3  -  першу  та 5 - другу категорії.  Майже щороку до нас приєднуються молоді спеціалісти, яким надається практична методична допомога. За кожним молодим учителем закріплені наставники з числа досвідчених педагогів. Практикується взаємовідвідування уроків.

A mi iskolánk az 1991-es évben épült. Itt tanul 287 tanuló 4 községből: Koncháza, Ketergény, Homok, Minaj.

A tanári testület 34 tanárból áll, 9-nek „vezető tanár” címe van, 1- „a nemzeti oktatás érdemes tanára”, 1- „tanár-módszerész”, 16 tanár „felső” kategóriával, 4- „első” és 3- „második” kategóriával rendelkezik. Majdnem minden évben csatlakoznak hozzánk fiatal szakemberek, akiknek gyakorlati módszertani segítséget nyújtunk. Minden fiatal tanárnak van tanácsadó tanára a kitüntetett tanárok közül.

Лужецька Наталя Василівна
Директор Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Гавій Ганна Михайлівна
Заступник директора школи з навчально-виховної роботи

Андрейчик Марія Василівна
Заступник директора школи з виховної роботи

Проблемне питання школи: «Формування життєвих компетентностей учнів шляхом впровадження інтерактивних методів у навчально-виховний процес»

В школі працюють такі гуртки:  народознавчий,   танцювальний, хоровий   образотворчого мистецтва  „Чарівна шкатулка”. Обладнані кабінети історії та правознавства, фізики, інформатики з необмеженим доступом в ІНТЕРНЕТ, хіміко-біологічний;  діє комбінована майстерня;  функціонує шкільний спортзал; організоване  гаряче харчування для учнів початкових класів; працюють музей і шкільна бібліотека, група продовженого дня.

Проведення Дня Цивільного захисту

Заняття в кабінеті інформатики

Заняття учнів в спортзалі

Кабінет театрального мистецтва, музей

Шкільна їдальня,

екскурсія  учнів  Минайської ЗОШ І ступеня

Зустріч з районним наркологом Пізняком М.П.

Екскурсія в пожежну частину м.Ужгород

Новорічна казка

Виступи учнів на святнкуванні дня села Концово, Розівка

Літній відпочинок в таборі «Сонечко»