П`ятниця, 03.04.2020, 23:09Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2019 » Січень » 24 » НУШ – вісімнадцятий тиждень
НУШ – вісімнадцятий тиждень

­­­­Концівська ЗОШ І-ІІІ ст.

НУШ – вісімнадцятий тиждень

Тема тижня: «Мандруємо до столиці України»

Потюк Софія Василівна

1-А клас

На ранковій зустрічі, присвяченій «Мандрівці до столиці України» діти радісно вітали одне одного, милувалися різнокольоровими блискітками морозного січневого ранку: «Доброго ранку, Україно, мандруємо до Твоєї столиці»

Протягом тижня першокласники збагачували свої знання про Україну та столицю нашої держави, Київ, про державні й народні символи Батьківщини, вчилися шанобливому ставленню до рідної мови і культурних цінностей; з цікавістю дізнавалися про визначні місця рідного Закарпаття, м. Ужгорода та села.

Всі зацікавилися дидактичною грою «Мандруємо в Карпати» (шукали відмінності між двома, на перший погляд, однаковими малюнками, переглядали демонстрацію відео про верхів’я Карпат та найвищу гору – Говерлу.

Під час уроку української мови активно брали участь у дидактичній грі «Подорож», дізналися що таке карта та місце розташування на карті нашої Батьківщини і її столиці – Києва, а також конструювали транспортний засіб, на якому здійснили віртуальну мандрівку у визначні місця краю пролітаючи над селами і містами Закарпаття, а також областями України. Зупинялися на віртуальний відпочинок у м. Мукачево, Хусті, смт Ясіня, історія яких тісно пов’-язана з історією об’єднання Закарпаття з Україною.

Працюючи на уроці «Я досліджую світ», проводили досліди з льодом, шукали відповіді на питання: чт плаває лід на воді? Що відбувається, коли лід посипати сіллю?»

У НУШ дітки охоче працюють, вчаться пізнавати і досліджувати навколишній світ, як на уроках так і під час ранкової зустрічі, прогулянок та на перервах. В результаті творчої роботи у першому класі організовано виставку виготовлених учнями зимових візерунків.

Категорія: Нова українська школа 2018 - 2019 | Переглядів: 204 | Додав: tibiko87 | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2019  »