П`ятниця, 26.04.2024, 02:15Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2014 » Жовтень » 23 » Це святе слово Україна
Це святе слово Україна

22 жовтня 2014 року Концівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів гостинно вітала заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів шкіл Ужгородщини, які зійшлися на черговий семінар-практикум з  питань національно-патріотичного виховання учнів.

Директор школи, Наталія Василівна Лужецька, привітала гостей, запропонувавши увазі присутніх цікаві матеріали з історії та сучасного життя школи.

З Програмою  семінару-практикуму учасників семінару ознайомила заступник директора з виховної роботи, Марія Василівна Андрейчик.

Відкрила  засідання семінару-практикуму методист районного методичного кабінету, Марина Тіберіївна Штефанець,  запропонувавши  присутнім ознайомитися  як з теоретичними так і практичними методами роботи з питань «Виховання патріотизму та національної свідомості учнів, шляхом використання елементів інформаційних технологій».

Відкриті виховні години з питань національно-патріотичного виховання учнів підготували класні керівники 3-Б класу «Україна-моя Батьківщина»  (Едіта Габорівна Бардош ), 6-Б класу «Люби, шануй, оберігай усе, що зветься Україна» (Наталія Михайлівна Шимоня), 9-Б класу «Ми – діти України!» (Володимир Васильович Стадник), 11-Б класу «Земля моя, земля моїх батьків, єдина, вічна, неподільна» (Марина Іванівна Солонтай), які отримали високу оцінку учасників  семінару.

На виховну годину в 11-Б класі був запрошений настоятель греко –католицького храму Успіння Пресвятої Богородиці с.Концово  о.Михайло, який у своєму зверненні до присутніх  наголосив на особливій значимості духовного виховання людей у важкий для нашої країни період.

Гості з цікавістю оглядали шкільні тематичні виставки творчих робіт учнівського та педагогічного колективу, присвячених національно-патріотичному вихованню. Величезний голуб миру, який простягнув крила над картою України чарував присутніх учнівськими висловами про мир і єднання всіх регіонів нашої держави. Кожен учень старанно підбирав вислови-звернення на сердечках Любові, які зворушували своєю простотою і щирістю.

Юні екскурсоводи з гордістю демонстрували свою обізнаність з історією і традиціями рідної школи і села у шкільному музеї «Світлиця», яким керує ветеран педагогічної праці Ганна Іванівна Теслович. Діти твердо знають, що любов до Батьківщини починається з великої шани до її минулого та любові до їх людей.

Зворушливим був виступ учасників театральної студії «Храм душі» (Керівники Рендер Я.І. та Рендер І.Д.). Щирі слова любові до рідної неньки України, молитва – прохання за мир  та щасливе дитинство пролунали з вуст юних артистів школи.

На семінарі – практикумі заступник директора з виховної роботи М.В. Андрейчик та педагог- організатор О.В. Федорова ознайомили присутніх з національно – патріотичним вихованням учнів школи.

Категорія: Цікаві статті | Переглядів: 618 | Додав: konchaza | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2014  »