Середа, 08.05.2024, 21:01Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Травень » 11 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

11 травня 2017 року в Концівській загальтноосвітній школі І-ІІІ ступенів – надзвичайно відповідальний День.

Метою Дня ЦЗ визначено практичне відпрацювання учнями за їх віковими категоріями теоретичних знань та навичок, які отримані ними під час вивчення «Захисту Вітчизни», теорії з основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, а також досягнення злагодженості у роботі керівного, командно-начальницького та особового складу позаштатних формувань навчального закладу, при виконанні заходів щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного, природного та воєнного характеру.

Розпочався День цивільного захисту лінійкою. Учні познайомилися з планом проведення організаційно-масових заходів. Особливо зацікавлено сприйняли інформацію про зустріч із заступником начальника групи піротехнічних робіт АРЗСП Управління Державної СНС України в Закарпатській області, майором  служби ЦЗ Єдинак А.Ю.

День цивільного захисту проведено за підсумками навчального року: «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», на яких учні отримали як теоретичні знання так і здобули практичні навички з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Для підвищення активності учасників «Дня цивільного захисту» та досягнення максимального виховного ефекту цей день був насиченим практичними заходами. За підсумками Дня ЦО оголошено заочний конкурс між класами на звання “Кращий клас з цивільного захисту”».

Виходячи з Основних  завдань «Дня цивільного захисту» для учнів визначено:

вироблення умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров'я та життя;

удосконалення теоретичних знань та практичних навичок під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій;

практична перевірка вміння учнів користуватися засобами індивідуального захисту, тренування у виконанні нормативів з використання індивідуальних засобів захисту, уміння виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання, надавати першу медичну допомогу;

формування і розвиток високих морально-психологічних якостей: мужності, відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємної виручки, постійної готовності виконати завдання цивільного захисту;

виховання впевненості в ефективності заходів, що проводить цивільний захист;

Визначено завдання для педагогічного складу та працівників навчального закладу:

пропаганда передового досвіду організації навчання з цивільного захисту і безпеки життєдіяльності та професійної майстерності учителів, які викладають ці питання;

відпрацювання питань Програми загальної підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях, порядку дій адміністративно-господарського персоналу відповідно до календарного плану основних заходів навчального закладу при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, що прогнозуються;

формування практичних навичок при діях за командами, розпорядженнями, сигналами, повідомленням про надзвичайні ситуації;

участь у проведенні комплексу робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, евакуаційних, протипожежних та медико-санітарних заходів.

Під час Дня ЦЗ проведено тренування ланки пожежогасіння, санітарного  та поста радіаційно-хімічного спостереження

Цей день став святом, бо насиченість програми його проведення дає можливість учням готувати себе до самостійного життя і правильно діяти в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Учні довідалися яку загрозу для життя та здоров!я несуть небезпечні знахідки, які можуть мати цілком безпечний, а іноді іграшковий вигляд

Свято ЦЗ має суворе обличчя…, бо і більшість педагогів, і учні вперше тримали в руках бойову зброю

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 624 | Додав: tiberiy | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »