П`ятниця, 26.04.2024, 20:48Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2019 » Жовтень » 4 » МАЙСТЕР-КЛАС  «Традиції без кордонів»
МАЙСТЕР-КЛАС  «Традиції без кордонів»

У переддень Дня вчителя делегація учнів 5-7 класів побувала на майстер-класі в рамках реалізації проекту за підтримки  міністерства культури «Традиції без кордонів» в рамках оголошеного конкурсу «Малі міста – великі враження».

Партнерами даного проекту виступили Невицька , Кам’яницька сільські ради та  комунальне підприємство Ужгородської районної ради  «Ужгородське районне агентство розвитку» (директор Манайло-Приходько Рената Юріївна, за сумісництвом викладач факультету міжнародних відносин  УжНУ).

Дощова погода не зіпсувала гарного настрою ні учням, ні супроводжуючим, адже всі ми мріємо про майбутній економічний  прорив України, основи якого закладаються  вже сьогодні. Приємно було спостерігати за розвитком творчих здібностей наших учнів під час майстер-класу з  ремісництва (гончарства), який проводила Юлія-Єгорова Рогова – художник-живописець-кераміст, член національної спілки художників України. Діти з захопленням відмічали, чи справді може стати професією і приносити в майбутньому дохід така приємна справа як виготовлення гарних глиняних виробів, які господарі люб’язно запропонували випалити в спеціальній печі і повернути юним виконавцям-авторам на святкуванні дня села.

Майстер-різьбяр інклюзивної майстерні «Паралельний світ» Андрій-Георгій  також зачарував наших учнів виготовленням смайликів, подарунковими надписами та виготовленою картою Закарпаття з позначенням створених ОТГ.

Не менш вражені були учасники майстер-класу ковальства: самі розпалювали залізо до червоних іскор, самі кували з нього цікаві вироби і «гасили» в воді, дивувалися виготовленим власноруч виробам: іграшковому молотку, сувенірній дощечці тощо. Шестикласник Стас на обидвох руках прикріпив виготовлені власноручно мініатюрні інструменти, Юля на станкові власноручно виліпила і розмалювала глечик, Олександр захоплено фотографував наповнену творчістю залу, Танюша бідкалася, що для неї не вистачило місця за станком...

Приємно здивували нас організатори майстер-класу не тільки творчим потенціалом і вмінням передати набуті знання учням та запалити в них іскорку майбутніх підприємців, але й комплексним обідом для всіх учасників та врученими учням подарунковими пакетами.

Хотілось отримати більше відомостей від організаторів про такий цікавий проект, який дає можливість не тільки розвивати творчість школярів, але й зберігати народні промисли, ставати підприємцями.

У цю поїздку просилися і старшокласники, однак, місця для всіх не вистачило. Добрий початок. Бажаємо  розквіту і творчих здобутків на благо України. Адже приносити користь рідному краю, творчо працювати на його благо – є проявом патріотизму майбутніх будівничих рідної держави

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 429 | Додав: tibiko87 | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2019  »