Методоб`єднання вчителів початкових класів - 23 Жовтня 2012 - Концівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Понеділок, 05.12.2016, 18:31Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2012 » Жовтень » 23 » Методоб`єднання вчителів початкових класів
Методоб`єднання вчителів початкових класів
23 жовтня 2012 року на базі Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методоб`єднання вчителів початкових класів з  питання «Упровадження комп`ютерних технологій у початковій школі”.

Засідання методоб`єднання відкрила методист РМК Янович Е.Д. Згідно плану роботи відбулися відкриті уроки в 1-Б класі  — Навчання грамоти. "Письмо рядкової букви і. Звуко-складовий аналіз слів. Списування з друкованого тексту”. (Бардош Е.Г.)

2-Б клас — Математика. "Розв`язування складених задач двома способами” (Чуп М.С.)

3-Б клас — Українська мова. "Слова, протилежні за значенням (антоніми)”. (Микитич М.Ю.)

3-А клас з угорською мовою навчання — Трудове навчання. "Пропорції і пластика живих істот. Виготовлення фігурки "Жабки” з кольорового паперу” (Андрейчак Б.З.)

4-Б клас — Українське читання. "Г.Тютюнник. Ласочка”. (Орнст О.М.)

Екскурсія в шкільний музей, шкільну бібліотеку (Теслович Г.І., Костик С.Ю.)

Виховний захід "Ми діти твої, Україно!” (Рендер Я.І., Рендер І.Д., Кіш Н.А. актова зала)

З доповіддю "Упровадження комп'ютерних технологій у початковій школі” виступила вчителька початкових класів Середнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Горгош Л.І.

Від вчителів початкових класів залежить чи комфортно почуватимуться дітки в школі, наскільки легко даватиметься їм навчання в майбутньому та яких успіхів досягнуть вони в житті. Тому позитивна оцінка роботи наших вчителів, яку висловили присутні на уроках педагоги є свідченням того що учні мають міні знання, дає підставу сподіватися на те, що в майбутньому вони досягнуть успіху.

Категорія: Цікаві статті | Переглядів: 592 | Додав: konchaza | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2012  »