Неділя, 05.05.2024, 10:28Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2021 » Лютий » 22 » НАВЧИТИСЯ МОЖНА ЛИШЕ ТОМУ, ЩО ЛЮБИШ,
НАВЧИТИСЯ МОЖНА ЛИШЕ ТОМУ, ЩО ЛЮБИШ,

Й Гете

Останній місяць зими – лютий, насичений багатьма подіями, і славними,  і сумними. Всі вони доповнили мереживо заходів на національно-патріотичну тематику.  Виховання школярів – багатогранний і тривалий процес. Хтось з учнів  із тривогою, а хтось із здивуванням, смутком, гордістю сприйняли заходи до вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Зокрема, проведено тематичні бесіди, уроки класного керівника та національної Слави. Керівники гурткової роботи, Рендер Я.І. та Рендер І.Д. підготували онлайн огляд подій періоду історії війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктів.

Організовано віртуальні зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав, воїнами-афганцями, учасниками АТО. У шкільній бібліотеці (Костик С.Ю.) та музеї-світлиці (Рендер Я.І.) і студії «Чарівна шкатулка» (Горгош Н.В.) організовано–книжково-ілюстративні виставки, огляд літератури, а вчителі історії Шимоня Н.М., Ченгері С.С. організували читацьку конференцію на тему, присвячену участі українців у бойових діях на території інших держав.

На честь вшанування пам’яті учасників бойових дій, загиблих в Республіці Афганістан та на території інших держав вчителі фізичного виховання (Єрьоміна О.М., Опаленик Ю.С.) організували спортивні заходи.

Запам’яталася учасникам навчально-виховного процесу географічна гра-подорож-квест, яку організувала з учнями 8-11 класів вчитель географії, Опаленик В.Ю. НАВЧИТИСЯ МОЖНА ЛИШЕ ТОМУ, ЩО ЛЮБИШ, - крилатий вислів Й Гете захопив учасників  географічного квесту «пошуку пригод» - спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого стало послідовне  виконання заздалегідь підготовлених змагань командами чи окремими гравцями. Ростемо кмітливими, спритними, винахідливими

Пошук породив захоплення дізнатися більше…

Що саме люблять діти? Про це не тільки учні дізнавалися в переддень святого Валентина, але і в ході Тижня географічних загадок і відгадок,  відвідування онлайн славних місць і видатних особливостей,  дізнаючись, розгадуючи, відчуваючи смак активної діяльності та емоційної  підтримки,   визнання власної цінності. Кожен учень -  гравець став учасником квесту, під час якого він здійснював різні місії;

А результат – не забарився для хлопців і дівчат у квесті -   розшифровка секретного повідомлення, що вказує  шлях до скарбу-знань і утвердження своєї громадянської позиції в життєвих ситуаціях

Незабутньою подією в житті школи стала поїздка «Вихідного дня» під гаслом «Рідна природа – джерело здоров’я». Перед поїздкою з учасниками проведено інструктаж. Це не тільки відпочинок, - це загартування: міцніємо, оздоровлюємось, ростемо гідною зміною… Україна і рідні Карпати – понад усе». Любимо, гордимось, радіємо… Вдячність організаторам висловлювали всі. Лютий – незабутній!!!

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 260 | Додав: koncivskazos | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2021  »