Субота, 04.04.2020, 02:18Вітаю Вас Гість | RSS
Концівська З О Ш І-ІІІ ступенів з українською та угорською мовами викладання
Меню сайту
Пошук
Кнопка сайту

[ Отримати код:]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Географія сайту
Потрібно знати!!!

Канікули:

Осінні: з 29.10 по 04.11
Зимові: з 29.12 по 13.01
Весняні: з по


Навчальний рік закінчується:

для 1-8-х та 10 класів -
для 9-х класів -
для 11-х класів -


ДПА:

для 4-х класів - з по
для 9-х класів - з по
для 11-х класів - з по


ЗНО:

з по

Погода!!

Каталог статей


Головна » Статті » Бібліотека » Бібліотечні новини

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК, "Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня "

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК, "Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня " (жовтень 2019)

У жовтні 2019 році стартував  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який проходив під гаслом" Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня " У плані місячника відбулося багато цікавих заходів,цікавих творчих конкурсів , вернісаж малюнків та презентацій. Учні школи та вчителі мали можливість взяти участь у цих заходах. Відкриття Міжнародного місячника шкільних бібліотек розпочалося з  бібліографічного огляду"Дитина і книга: погляд крізь призму часу"

Мета цьогорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Сприяти:

•        зростанню престижності читання як культурної цінності,

•        використанню потужного виховного потенціалу української літератури,

•        застосуванню сучасних підходів щодо прищеплення навичок читання,

•        обміну досвідом між бібліотекарями щодо його популяризації,

•        залученню нових користувачів до бібліотек.

Під девізом «Ми підручник зберігаємо і вчасно перевіряємо» відбувся рейд-огляд, для учнів 9-11 класів діяла тематична полиця «Що я знаю про майбутню професію», а  учні 5-8 класів переглянули презентації «Книга –велике диво створене людиною» та «Історія книги».

         До бібліотеки завітали найменші читачі учні 1-Б класу, і для них була організована екскурсія «Знайомство з будинком, де живуть книги.» Діти із захопленням та цікавістю слухали розповідь  про казковий дім, де живуть різноманітні книжки.

Без глибокого і систематичного пізнання народної, духовної і матеріально-побутової культури неможливо формувати нові ціннісні орієнтації в умовах державної незалежності. Ми, українці, володіємо колосальним духовним і моральним потенціалом, який зосереджено в українській національній культурі. Наш громадянський обов’язок – задіяти цей потенціал у формуванні національної свідомості, засобами книги виховати любов до рідної землі, гордість за свій народ, який має високі моральні якості, славне героїчне минуле, багату творчу спадщину. Для учнів 1-5 класів була проведена бесіда «Люби і знай свій рідний край!

Бібліотечний урок «Її величність - Книга» був проведений для учнів 5-7 класів.

Отже , на завершення ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК була проведена бесіда для учнів школи «Сучасні бібліотеки»

Книга - це духовний заповіт одного покоління іншому, порада вмираючого старця юнакові, який починає жити, наказ, який передається вартовим, що вирушає на відпочинок, вартовому, який заступає його місце. Все життя людства осідає в книзі: племена, люди, держави зникали, а книги залишалися. (О. Герцен)

Книги просвітлюють душу, піднімають і зміцнюють людину, пробуджують у неї кращі прагнення, відточують її розум і пом'якшують серце. (Вільям Теккерей)

         Бібліотека – це світ відкриттів, світ творчості, де формується читач-творець. Використовуючи різноманітні форми роботи, шкільний бібліотекар робить все, що від нього залежить, для того, щоб усі читачі – учні, вчителі, адміністрація школи, батьки були переконані в тому, що шкільна бібліотека є орієнтиром у світі знань. Бібліотека – це вічне, а Інтернет – це те, без чого вже не буде життя, вони повинні йти поруч.

 

Категорія: Бібліотечні новини | Додав: koncivskazos (28.10.2019)
Переглядів: 32 | Рейтинг: 0.0/0
Наша адреса
КОНЦІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ УЖГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ НАША АДРЕСА: Закарпатська область, Ужгородський район, с.Концово, вул. Шкільна, 1

E-MAIL:

koncivska-zos@meta.ua

тел.: (0312)727-054

skype:konchaziiskola


Категорії розділу
Віртуальна бібліотека [1]
Періодичні видання [0]
Бібліотечні новини [5]
Замовлення підручників [4]

Друзі сайту
Енциклопедії
 • Teксти пісень
 • Українська мова
 • Літературна
 • Українського козацтва
 • З фізики
 • Кругосвіт
 • Дитяча "ФОЛІО"
 • Снів
 • Квітів
 • Лікарські рослини
 • Офіційні сайти