Субота, 27.04.2024, 06:09Вітаю Вас Гість | RSS
Концівський ліцей
 з українською та угорською мовами викладання
Меню сайту
Пошук
Кнопка сайту

[ Отримати код:]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 188
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Географія сайту
Потрібно знати!!!

Канікули:

Осінні: з 29.10 по 04.11
Зимові: з 29.12 по 13.01
Весняні: з по


Навчальний рік закінчується:

для 1-8-х та 10 класів -
для 9-х класів -
для 11-х класів -


ДПА:

для 4-х класів - з по
для 9-х класів - з по
для 11-х класів - з по


ЗНО:

з по

Погода!!

Каталог статей


Головна » Статті » Ділимося досвідом » Ділимося досвідом

Інформатика. 6 Клас! Урок 29.

Урок 29. Використання, створення та редагування списку сайтів, обраних для швидкого доступу. Збереження зображень, веб-сторінок та їх фрагментів. Авторське право та Інтернет

Цілі:

  • навчальна: продовжити формувати вміння працювати з веб-браузером, сформувати вміння створювати і редагувати список сайтів для швидкого доступу;
  • розвивальна: розвивати навички роботи в мережі інтернет;
  • виховна: виховувати в учнів активність, грамотність.

Тип уроку: формування вмінь і навичок.

Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, навчальна презентація.

Хід уроку

І. Організаційний етап

ІІ. Перевірка домашнього завдання

ІІІ. відтворення і коригування опорних знань

(Розподіл запитань за варіантами здійснює вчитель.)

Самостійна робота

— Що таке веб-сторінка?

— Для чого призначені гіперпосилання?

— Як знайти гіперпосилання на веб-сторінці?

— Що таке веб-сайт?

— Яку веб-сторінку веб-сайту називають головною або домашньою?

— Для чого призначені веб-браузери?

— Які веб-браузери ви знаєте?

— Які спільні об’єкти є у вікон різних веб-браузерів?

— Як відкрити веб-сторінку, знаючи її адресу?

— Яким веб-браузером ви найчастіше користуєтесь?

IV. мотивація навчальної діяльності

— Часто виникає потреба неодноразово звертатися до одного й того самого сайту. Наприклад, якщо щодня переглядати погоду, новини, то можна щоразу не вводити адресу потрібного сайту з клавіатури, а створити в браузері список сайтів, вибраних для швидкого доступу. Як це можна зробити, ви дізнаєтесь на цьому уроці.

V. Повідомлення теми, цілей, завдань уроку

VІ. Сприймання й усвідомлення учнями нового матеріалу

Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації

(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)

Робота з підручником: § 5.4

VІІ. Самостійне застосування знань у стандартних ситуаціях

Робота за комп’ютером

  1. Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.
  2. Інструктаж учителя.

Підручник ст. 183-185

  1. Практична робота за комп’ютерами.
  2. Вправи для очей.

VIІI. Домашнє завдання

Підручник ст. 179-186

ІХ. Підсумки уроку

Під час уроку я дізнався… , зрозумів…, навчився… або

Завдання за підручником

X. Оцінювання роботи учнів

Категорія: Ділимося досвідом | Додав: konchaza (20.04.2017)
Переглядів: 542 | Рейтинг: 0.0/0
Наша адреса
КОНЦІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ХОЛМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ 
УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
НАША АДРЕСА: Закарпатська область, Ужгородський район, с.Концово, вул. Миру, 161

E-MAIL:

koncivska-zos@meta.ua

тел.: (0312)727-054

skype:konchaziiskola


Категорії розділу
Ділимося досвідом [16]

Друзі сайту
Енциклопедії
  • Teксти пісень
  • Українська мова
  • Літературна
  • Українського козацтва
  • З фізики
  • Кругосвіт
  • Дитяча "ФОЛІО"
  • Снів
  • Квітів
  • Лікарські рослини
  • Офіційні сайти