П`ятниця, 26.04.2024, 20:31Вітаю Вас Гість | RSS

“______”____________________2011 р.

СКЛАД НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ
КОНЦІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

- Лужецька Н.В. – заступник директора школи з навчально-виховної роботи – керівник ради;
- керівники шкільних методоб”єднань: Гавій Г.М., Орнст О.М.,
Сочка С.І., Стадник В.В., Опаленик В.Ю.
- найбільш досвідчені педагоги – Ормош М.О., Палушка Г.І., Гомокі К.Ф.

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ
РАДИ ШКОЛИ

1. Організаційно-педагогічна

- сприяти пошуку та використанню в навчально-виховному процесі сучасних організаційних форм, методів і прийомів навчання й виховання, новітніх освітніх технологій;
- створити колектив однодумців, які б працювали над постійним професійним самовдосконаленням, підвищенням продуктивності педагогічної праці;
- здійснювати загальне керівництво методичною, науковою, інноваційною діяльністю (проведення науково-практичних конференцій, семінарів, практикумів, круглих столів, методичних конкурсів, виставок, предметних тижнів тощо)
- розгляд планів, програм, проектів усіх підрозділів методичної роботи, їх затвердження;
- координація діяльності з питань методичної роботи з іншими підрозділами професійної освіти
- організація самоосвітньої роботи педагогів, самовдосконалення їхньої особистості;
- організація цілеспрямованої роботи з молодими спеціалістами;
- проведення первинної експертизи стратегічних освітніх документів (навчальних програм, планів...)

ІІ. Інструктивно-методична

- інструктаж та консультація педагогів з питань виконання нормативних, директивних документів, організації навчально-виховного процесу;
- оперативне інформування педагогів про досягнення психолого-педагогічної науки, кращий педагогічний досвід педагогічних працівників району, області, країни.

ІІІ. Пошуково-дослідницька:

- стимулювання ініціативи та активізація творчості членів педагогічного колективу до науково-дослідної, експериментальної та іншої творчої діяльності, спрямованої на вдосконалення, оновлення й розвиток навчально-виховного процесу в закладі освіти та роботі педагога;
- контроль процесу та результатів комплексних досліджень, проектів, експериментів, здійснюваних в закладах освіти;
- вироблення й погодження підходів до організації, здійсненя та оцінка інноваційної діяльності в школі;
- організація консультування педагогів з проблем інноваційної діяльності, дослідницької роботи, професійного вдосконалення.

ІУ. Вивчення, узагальнення й поширення передового досвіду:

- вивчення професійних досягнень педагогів, узагальнення прогресивного досвіду кожного та впровадження його у практику роботи педколективу;
- створення умов для використання в роботі педагогів діагностичних методик і моніторингових програм з прогнозування, узагальнення та оцінки результатів педагогічної діяльності.

ПЛАН ЗАСІДАНЬ
НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ
КОНЦІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Вересень
1. Аналіз методичної роботи за минулий навчальний рік. Завдання методичної служби школи на новий навчальний рік.
2. Розподіл обов’язків між членами методичної ради.
3. Про організацію роботи над єдиною науково-методичною проблемою: “Підвищення якості і ефективності уроку – як основної форми навчально виховного процесу”
Організація експериментальної роботи в школі
4. Визначення змісту, форм і методів підвищення кваліфікації педагогів у __________________н.р.
5. Огляд нормативних документів, новинок психолого-педагогічної літератури.

1. Удосконалення навчально-виховного процесу на основі сучасних технологій.
2. Про підготовку учнів до участі в шкільних, районних предметних олімпіадах.
3. Організація методичної роботи з учителями, які відчувають утруднення в організації навчально-виховного процесу.
4. Підсумки моніторингу навчальних досягнень учнів за вересень-жовтень.
5. Про підготовку по предметних тижнів
6. Про підготовку до атестації вчителів.
7. Огляд нормативних, директивних документів, новинок психолого-педагогічної літератури.

Січень
1. Аналіз результативності методичної роботи за І семестр.
2. Організація взаємо відвідування відкритих уроків. Аналіз особливостей сучасного уроку.
3. Заходи з управління самоосвітою педагогів.
4. Поповнення банку даних про досягнення психолого-педагогічної науки та передового педагогічного досвіду.
5. Робота з учнями, які мають підвищену мотивацію до навчально-пізнавальної діяльності.
6. Моніторинг знань учнів з основ наук за І семестр.
7. Критерії оцінки творчої активності та професійної компетентності педагога.
8. Огляд новинок психолого-педагогічної літератури.

1. Підсумок участі учнів у шкільних, районних олімпіадах з основ наук.
2. Підсумки результатів конкурсів “Учитель року”, “Кращий наставник року”, “Кращий навчальний кабінет року”.
3. Творчий звіт методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу.
4. Підсумки атестації педагогічних працівників.
5. Сучасні педагогічні технології у навчально-виховному процесі.
6. Підготовка до державної підсумкової атестації.

1. Експертна оцінка методичної роботи школи за ІІ семестр.
2. Підбиття підсумків курсової підготовки, підвищення кваліфікації педагогічних працівників за навчальний рік.
3. Підсумки моніторингу навчального процесу за навчальний рік.
4. Про підготовку до серпневих нарад учителів.
5. Про планування методичної роботи на наступний навчальний рік.
6. Огляд нормативних, директивних документів, новинок психолого-педагогічної літератури.
Категорія: Методична робота | Додав: Наталія (22.12.2011)
Переглядів: 1565 | Рейтинг: 5.0/1

Методоб'єднання [4]