Пасха Христова - найбільше свято всіх християн. Здобувачі освіти Концiвського лiцею готуються до нього старанно: розучують пісеньки, пишуть вітальні листівки рідним та захисникам України, малюють писанки і крашанки. Протягом цього та наступного тижнів проводимо мистецько- естетичну декаду, протягом якої ми відзначали день театру, день народження Квітки Цісик, Міжнародний день рома, ще буде день поезії.
7 квiтня керівники гуртків підготували роботи своїх вихованців до Дня учнiвськоi творчості в ліцеї "Творимо дива своiми руками". Метою заходу було формувати стiйкий iнтерес до традицiй святкування Свята Великодня, поглиблення знання про Великодень та мистецтво писанкарства, про оберегову символiку знакiв украiнськоi писанки.
У цей день вчитель образотворчого мистецтва та керівник гуртка "Чарівна шкатулка" Горгош Н. В. також проводила вiдкритий урок на тему "Традицiя розпису писанок i оберегова символiка знакiв на писанках".
На цьому уроцi малювали воiнам вiтальнi листiвки до Пасхи. В своiх малюнках з писанками учнi використовували оберiговi символiчнi знаки, зображенi на взiрцi-плакатi i взiрцi, якi вчителька намалювала на дошцi крейдою. Гарнi листiвки намалювали Грядiль Юлiaнна, Iльницька Софiя, Поп Лiдiя, Рошинець Василина, Русин Роберт, Швець Злата, Шоляк Вiкторiя з 5-Б класу. З 5-В класу намалювали гарнi листiвки воiнам Вадика Яна, Калiнiченко Таiсiя, Курiй Дарина, Лужицька Юлiя, Мiнакова Софiя, Бутримко Анастасiя.
Паралельно в фойе ліцею проходила виставка учнiвських писанок, малюнкiв, пасхальних композицiй на тему "Зроблено своiми руками". В цiй виставцi брали участь учнi 3-Б класу, 5-Б, 5-В, 6-Б i 7-Б класів. Гарнi писанки з бiсеру i мозаiки виконала Швець Злата, учні 5-Б та 5-В класів: Русин Роберт виконав мальованки з квiтами мальвами, Калiнiченко Таiсiя, виконала малюнок до Пасхи з писанками, Курiй Дарина - писанку-наклеянку i малюнок до Пасхи, Лужицька Юлiя - писанку-мальованку, Лизанець Вероника учениця 6-Б чудовий малюнок до Пасхи для наших захисників.
Надія Василівна також провела мастер клас по виготовленню писанки-бiсерки з рiзнольорового бiсеру. Учениця 5-Б класу Швець Злата обклеювала бiсером i паетками дерев'яну писанку по контурах олiвця.
Літературно-мистецька декада продовжується.
Щиро вітаємо всіх вірян зі святом Входу Господнього в Єрусалим (Вербною неділею) та з Христовим Воскресінням!!! Бажаємо всім міцного здоров'я, святкового настрою, добрих новин від наших воїнів-захисників, Перемоги нашій Україні і Миру цілому світу! Все буде Україна!!! ❤️
Сьогодні, 8 квітня, - Міжнародний день ромів. З цієї нагоди в Концівському ліцеї був проведений виховний захід.
Учитель історії Ченгері Сілард Стефанович( Szilárd Csengeri ) презентував учням ромської народності історію походження ромів.
Рего О.С. показала презентацію про ромські звичаї та про показала відео про рома, який у складі 128-ої ОГШ бригади захищає нашу Україну.
Після перегляду відео та презентації Олександра Стефанівна організувала з учнями вікторину про ромські звичаї. Разом із своїми вчителями та керівником гуртка "Храм душі" Ярославою Іванівною Рендер учні розучили гімн ромів, написаний за мотивами народної пісні "Джелем, джелем", виконували ромські пісні і танці.
Сьогодні, 6 квітня, у день народження Квітки Цісик учителька музичного мистецтва Рендер Я.І. провела з п'ятикласниками чудовий захід, який носив не тільки музично-інформативний характер, а й був наскрізь просякнутий національною ідеєю українського духу та любові до рідного краю.
Квітка Цісик - американська співачка, українка за походженням, народилася 4 квітня 1953 року в Нью-Йорському районі Квінзі в сім'ї Іванни та Володимира Цісиків - післявоєнних емігрантів із Західної України. Співачка мала рідкісне колоратурне сопрано. Голос співачки мав неймовірний вокальний тембр, у якому виділявся особливий дзвінковий обертон. Рідкісний вокальний тембр Цісик містив у собі скрипкові тони. Вона вміла співати так званим "білим голосом"- своєрідною манерою жіночого фольклорного співу, яку можна почути в карпатських селах. Крізь усе життя Квітка Цісик несла в своєму серці водночас любов до України і тугу за нею, пропагувала українську культуру і традиції свого народу далеко за океаном. Українська легенда, яку знають і цінують у світі. Знати про неї - моральний обов'язок кожного справжнього українця..