Свято першого дзвоника в Концівській школі.
«Проминуло тепле літо…» І знову шкільний дзвоник кличе за парти.
Першовересневе свято в Концівській школі вабило яскравими барвами вишиванок, зачаровувало чудовими словами поетичних рядків про школу, юність, майбутнє…

|
Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося 22 квітня у 1-Б класі Концівської ЗОШ. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком.

До цього свята дітки старанно готувалися.На свято були запршені батьки,бабусі,дідусі та друзі
|
Хлопчики і дівчатка в Концівській ЗОШ І-ІІІ ступенів дуже старанно готувалися до цього свята. А педагоги, Андрейчак Б.З., Даруда Б.В., та багато інших старанно підбирали репертуар, проводили репетиції, розказували дітям про історію виникнення Міжнародного Дня рома.

|
У Концівській ЗОШ І-ІІІ ступенів сьогодні урочисто завершився Тиждень зарубіжної літератури та іноземних мов. Він розпочався у понеділок, 4 квітня, із невеликого вступного дійства, під час якого до школярів у гості завітала королева Література. Шановна гостя сказала, що до неї дійшли чутки, ніби в наш комп’ютерний вік діти
…Книжку зовсім занедбали, Дорогу у бібліотеку призабули,
Бо книжка – це для них – вже вік минулий».

|
Здоров’я – цеще не все,
але все інше без нього – ніщо…
Одним з головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона здоров'я людини. З метою популяризації здорового способу життя 7 квітня 2016 року в Концівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився День здоров`я.

|
На базі нашої відбувся конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка
У кожного народу, в кожної нації є свої символи. У нас, українців, крім гімну, герба і прапора, є ще ім’я Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка, пам'ять якого традиційно вшановуємо в березні.«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»,- такими словами розпочали свій виступ учні Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів перед гостями - учасниками районного конкурсу на краще читання поезії, присвяченого 202-ій річниці від дня його народження, що проходив 23 березня 2016 року. Більше 30 учнів із усіх загальноосвітніх шкіл району приїхали, щоб вшанувати пам'ять великого генія, творчість якого була й залишається невичерпною скарбницею народної мудрості.
З напутніми словами та словами привітання перед конкурсантами виступили начальник відділу освіти Ужгородської РДА Михайлишина М.І. та директор Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лужецька Н.В. А методист районного методкабінету, голова журі конкурсу Сабовчик В.М. ознайомила присутніх із правилами та порядком його проведення.

|
«В рідній школі - рідна мова»,- під таким девізом 22 лютого 2016 року пройшов день у Концівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, адже напередодні, 21 лютого, представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови.

|
Святкування Дня Злуки українських земель в єдину Соборну неподільну Україну в Концівській ЗОШ І – ІІІ ступенів розпочалося виконанням гімну України та вступним словом заступника директора школи з виховної роботи, Андрейчик М.В.

|
Єдиний скарб у тебе — рідна мова
Єдиний скарб у тебе - рідна мова,
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
П. Куліш
Поки існує мова, живе її народ. Цю святу істину знає кожен учень Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. А ще ми знаємо, що кожного року 9 листопада, у день пам'яті Преподобного Нестора Літописця, послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія, всі українці світу відзначають День української писемності та мови. Цьогоріч в Україні з нагоди свята відбувся 15-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. А в нашій школі пройшов І етап XVІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь усі бажаючі учні 3-11 класів. 

| « 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 » |